Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német boxer tartás kertben?

Német boxer tartás kertben?

Figyelt kérdés
Most veszünk egy boxert de kertben miket igényel kertbe ugy értem nyáron majd meg most télen

2017. dec. 2. 13:04
 1/5 anonim válasza:
22%

Szerintem a legfontosabb az, hogy a kert legyen biztonságosan lekerítve. Ne tudjon elszökni, átmászni, sehova ne tudjon felakadni ( gondolok itt szögesdrótra és hasonlókra). Télen és nyáron is nagyon fontos, hogy legyen előtte friss víz és egy hely, ahova be tud húzódni hideg/meleg ellen. Mi nyárra vettünk na gyerekeknek való kagylós homokozót, azt használtuk medence gyanánt (napi 1x víz csere).

A házába/ kuckójába raktunk pakrócot...bármi mást rakhattok...csak nagyon fontos, hogy jól szigetelt legyen.

2017. dec. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Kerben ne legyen boxer. Olyan hideg van télen, majd' meg fog fagyni szegény
2017. dec. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Boxer ne vegyetek, ha csak kint akarjátok tartani.

Kerti tartásra nem szabad rövidszőrű kutyát venni. Nem csak szenvedni, fázni fog egész télen, hanem az ízületei tönkre fognak menni a hidegtől.

Boxert bent kell tartani, és csak üríteni, egy-egy kört futni kell kivinni télen az udvarra, illetve naponta elvinni sétálni, ahol kimozogja magát.

Ne szúrjatok ki vele :(

Vagy lehessen bent, vagy válasszatok más, télálló bundájú fajtát.

2017. dec. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Rövid, egyrétegű szőrű kutya, ergo nem való kertbe. Legalább éjszakára be kell engedni, meg egyébként is olyan családcentrikus, hogy nekem nem lenne pofám kizárni, hogy napi 2-3 órát vele legyek, a többit meg oldja meg egyedül.
2017. dec. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tudom, nem mostani kérdés, gondolom azóta már lett is kutyus. Télen ha nem is fűtött, de szigetelt helyiség, nyáron pedig olyan hely ahova elbújhat a meleg elől.
2020. jún. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!