Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy fárasztjam le a Staffordom?

Hogy fárasztjam le a Staffordom?

Figyelt kérdés
Amerikai staffordom van, naponta hordom sétáltatni, otthon labdázunk esetleg kötéllel, de nem tudom lefárasztani teljesen

2017. dec. 3. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyit labdáztok és sétáltok?


Nekem is staffom van, napi 2,5 óra séta, futópad, kötélhúzás, falmászás. És alig lehet le lőni :D

2017. dec. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem eleget viszed.

A séta mit jelent, sétáltok, vagy pedig elengeded és szaladgál amerre akar?

Én szinte mindig viszek labdát is a sétákhoz, mi szerencsés helyen lakunk, mert kb. 3-4 perc csak míg olyan helyre érek vele ahol elengedhetem, alig van pórázon, van a közelünkben 2 nagyobb rét.

Valamint kb. heti egyszer kimegyünk vele az erdőbe több órás kirándulásra, míg fiatalabb volt sokszor mentünk vele kerékpározni, ezt már abbahagytuk egy ideje, 8 éves és kezd picit lelassulni. Régebben még húzattam vele autógumit, de ha idén télen lesz annyi hó, akkor a kislányom szánkóját ismét ő fogja húzni.

Van otthon kerékpár külsőnk, azzal szoktunk kötélhúzást játszani.

Amiket írtál az mind jó, csak ezek szerint nem elég intenzív.

2017. dec. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legjobban más kutyákkal való rohangálásban, játékban tud kifáradni (nekem is staffim van). Erre amúgy is szükségük van, ezt tudom javasolni, ha nem is minden nap, de hetente párszor.
2017. dec. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy labdázok vele fél órát kb. mert nekünk a kertünk elég nagy, hogy ott tudjon futkosni a labda után. Aztán megyünk sétálni 1-2 órát, aztán otthon szintén labdázunk még és még kötéllel is játszunk. Este még egy kis labdázás és kötelezés ha belefér

Heti egyszer hordjuk ki az erdőbe a barátnőm kutyájával, de azzal sem szok elfáradni.

Kerékpározni próbáltam, hogy húzzon, de ha meglát valami más kutyát elugrik más irányba.

2017. dec. 3. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!