Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel tudom kicsit felmelegíte...

Mivel tudom kicsit felmelegíteni/kifüteni a kutyám házát?

Figyelt kérdés
Elsö tél, hogy maga lesz kint, mert tavasszal meghalt a másik kutyánk és látom rajta, hogy nagyon fázik

2017. dec. 4. 08:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Füthetö üléshuzat traforol táplálva. Elektromos fütöpárna/takaro.
2017. dec. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha látványosan nagyon fázik akkor miért nem engeded be meleg helyre??? :( Az ilyeneket sosem fogom megérteni...
2017. dec. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A kutyaház szigetelt legyen és tömd meg szalmával. Ha kistestű, vagy rövid szőrű kutyusod van, akkor ne tartsd kint
2017. dec. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fajta , típusú kutyus?
2017. dec. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Amerikai stafford és én beengedném, szüleim viszont nem
2017. dec. 4. 09:41
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Pont pár hete volt vki, akinek a staffijanak krónikus ízületi gyulladása lett 2 kinti tél után. Ez a fajta nem erre való. Ha már mégis 0 gondolkodást megelőzően beszereztetek egyet, akkor vegyetek neki speciálisan szigetelt vagy fűthető kutyaházat. Ha erre nem szántok pénz, majd 2 év mulva kicsengetitek az állatorvosnál.
2017. dec. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen kutyát nem tarthatsz kint, szenved. Ha szereted ajándékozd el.
2017. dec. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én a helydben vennék kisbálás szalmát és abból építenék házat, az ajtó elé pedig rakja valami rongyot, illetve magának az alapozásnak is hasznáhatsz egy bálaréteget. Nem nagy költség, és nincs az az isten, hogy 50cm szalmán belül fagypont alá zuhanjon a hőmérséklet. Továbbá legyen viszonylag szűk, mert úgy kisebb légteret kell befűteni az állatnak.
2017. dec. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem kéne kint tartani, ezt a szüleidnek is tudomásul kell vennie. Állatvédelmi törvény is szól arról, hogy az állatnak meg kell adni alapvető szükségleteit, de ez, hogy kint tartjátok, állatkínzás is.


Szóval nem támogatom az ötletet. De azért adok tanácsot, hogy azt a kis időt, míg normális helyre nem ajándékozzátok, kibírja. Pár napja befogadtunk egy rövidszőrű kiskutyát az utcáról. A héten lesz gazdija, aki majd bent tartja, nálunk csak a bolhái miatt nem jöhet be, a saját kutyusunkat is elzártuk tőle, nehogy elkapjon valamit. Amíg itt van, befészkelte magát a kutyusunk által nem használt kutyaházba, kapott kis ruhácskát, este betakargattam, mert nyugton maradt, és egész nap cserélgetem neki a melegvizes palackokat.

2017. dec. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A szalmát tudom ajánlani, a fűtést viszont nem. Ne feledd, ha te kimész a fűtött házból, felöltözöl. A kutya ezt nem tudja megtenni, ugyanúgy csupasz testtel lesz kint is, mint a fűtött helyen volt. Egyenes út a megfázáshoz.
2017. dec. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!