Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik lehet jobb egy 10hetes...

Melyik lehet jobb egy 10hetes kiskutyának ha egyedül van otthon?

Figyelt kérdés

Bezárva a fürdőszobába vagy az előtérben elkerítve neki egy hely ahol, nincs konkrétan bezárva egy szobába csak az ajtók elé van rakva valami, hogy ne tudjon kimenni.

De félek, hogy megrágja a bútorokat mert a fürdőben megrágta az ajtófélfát ahogy gondolom szabadulni akart.


2017. dec. 5. 07:50
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Már írták neked tegnap, hogy vegyél szobakennelt.
2017. dec. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Szobakennel,mert mindent meg fog rágni...
2017. dec. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
69%
Én a kutyámnak mindig marhabőrből készült tömör csontot vettem. Azt elrágcsálta 1-2 nap alatt és nem unatkozott annyira.
2017. dec. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
69%
Előző vagyok. Az lemaradt, h az én kutyusom nem is volt olyan bútorrágcsáló típus
2017. dec. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy "szabadulni" akart, gondolom, csak unatkozott:( Ez van, kölyök még. (Ha nem vigyázol, nagyon sok mindent meg fog még rágni.

Attól is függ, mennyi időt vagytok távol. Egy "kutyabiztos helyiség" a legjobb, ahol nem tehet kárt magában és ő is viszonylag kevés kárt tud okozni. De a szobakennel is megoldás, feltéve, ha nem egész nap akarod oda zárni. (Mi a szobakennelt éjszakára és naponta max. 2-3 órára használtuk, amíg a mienk kölyök volt.)

2017. dec. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Reggel vidd le sétálni, pici még, nem kell sokat, de 20 percre minimum. Vegyél neki rágható játékokat. A reggelijét tedd egy kongba, azzal tovább elpepecsel, mint egy sima tállal. A youtube-on van csomó videó a kongról. Vegyél neki olyan játékokat, ami csörög-sípol, azzal egyedül is elvan egy darabig. Azokat a kemény bőrből készül csontokat mielőtt odaadod egy ilyen pici kutyának, áztasd 10-15 percre vízbe, attól picit megpuhul. Friss vize mindig legyen. A rádiót egészen halkra kapcsold be neki, valami beszélgetős csatornára állítsd. Rakj ki neki kutyapelust, mert ennyi idősen ugye nem birja túl sokáig. Ugye valami kis világítás van abban a fürdőben és nem tök sötétben ül ott? Bevitted oda a kosarát, ágyát is, ugye? Sok sikert és kitartást.
2017. dec. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Minden reggel kiviszem sétálni, és délben haza járok melóból akkor is kiviszem.

Van kutyapelus bent, az ágya is bent van. Beraktam egy puha pulcsimat is amin érzi rajta az illatomat.

Víz van neki, a tv megy a nappaliban. Világítás, igen az is van. És természetesen játékokat is raktam be neki. :)

2017. dec. 5. 09:14
 8/10 A kérdező kommentje:

Most voltam otthon.

Az ajtófélfát tovább szedte.. :(

2017. dec. 5. 12:25
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A szobakennel megoldja a problémát, mielőtt a fél házat lebontja... Nálunk is ez volt, rengeteg dolgot tönkretett, elrágott, a vakolatot tövig kikaparta az ajtó mellett stb stb. Nekünk bevált, szépen elalszik benne és én sem gyomorideggel megyek haza, hogy vajon mi vár rám megint az ajtón belépve. ;)
2017. dec. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Csak a szoba kennel meg jóval kisebb mint egy szoba, nekem azért furcsa.

De amint képes lesz kibírni amíg haza érek, nem piszkít össze vissza akkor már nem lesz így becsukva.

2017. dec. 5. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!