Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a velemenyetek a cipos...

Mi a velemenyetek a cipos kutyak gazdajarol?

Figyelt kérdés

Szoktam latni telen kiskutyakon kiscipot.

Gondolom nem azert adjak rajuk mert fazik a labuk hanem telen a sozott ut miadt.

Nektek mi a velemenyetek errol?



2017. dec. 12. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Az, hogy szerencsések, ha bírja a kutyájuk. Nekem szemembe mondta az eladó, hogy ne is próbálkozzak, a terrier egy percig nem fogja megtűrni magán, felesleges pénzkidobás lenne. Így aztán gyakran jön haza téli séták után 3 lábon ugrálva, vérző manccsal.
2017. dec. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem viccesek ezek a kutyák, a gazdáikról nem tudok véleményt formálni:)
2017. dec. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha bírja a kutya akkor teljesen okés, hogy a gazdi meg szeretné kímélni a tappancsokat.

Első, vegyél gyógyszertárban vazelint, nagyon szuperül működik mancsvédőként. ;)

2017. dec. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
9%
Az én véleményem nem számít, ha pedig a kutyáét írnám le, kitiltanának.
2017. dec. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is adtam rá, pedig nem kis kutya. Neki is jobb így, hogy nem marja a só. Persze van, amelyik kutyát szoktatni kell hozzá, de minden kutya képes megszokni. Még a terrier is. :) Ugye a pórázhoz is szoktatni kellett, aztán most már természetes. Nálunk igazából az volt a baj, hogy a nagy hó folyton lehúzta a vékony mancsairól.
2017. dec. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagy kutyám van, de mivel már láttam nyüszítve a lábait emelgetni a sok maró szar miatt, amit az emberek az utakra locsolnak, így abszolút megértem. Mi ettől függetlenül nemigen használunk ilyesmit, inkább kocsival elviszem olyan helyre, ahol nem sóznak, de ez nem mindenki tudja megoldani.
2017. dec. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kutya megtűri a lábán, szerintem nem hülyeség. Legalábbis, a felsózott út, valóban tud gondot okozni.
2017. dec. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyeség a cipő, bár egy jó minőségű ára vetekszik az emberével (2 db! ráadásul a kutyának 4 kell). Amikor felsózzák a járdákat, én is kénytelen vagyok kocsival vinni a parkba, pedig csak 7-8 perc gyalog, de az alatt már kimarja a lábát.
2017. dec. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó gondolat. De a legtöbb kutya nem viseli el magán, vagy csak rendellenesen jár benne.

Én ilyet vettem az enyémnek: [link]

Ez tulajdonképpen csak lufi, a kutyák többsége hamar hozzászokik hogy a lábán van, mert tudnak benne a megszokott módon járni, érzik a talajt a lábuk alatt. Nem pedig egy előre legyártott formába kényszerül bele a mancsuk, hanem a lufi veszi fel a lábuk alakját.

2017. dec. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ilyen Pawz nekünk is van, mi akkor használtuk, amikor egy seb volt a talpán és védeni kellett a szennyeződésektől, be volt kötve, de az ugye pocsolyák meg sár ellen nem jó. Tényleg nem igazán zavarja a kutyát egyébként. Viszont nem olcsó, mert azért ezek a gumilufik messze nem örökéletűek.
2017. dec. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!