Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Bencefalvi...

Mi a véleményetek a Bencefalvi kennelről?

Figyelt kérdés

Nem akarok tőlük vásárolni, csak egy kutyás csoportban posztolja a kiskutyáit folyton. Először megörültem, hogy de jó, végre nem egy szapi posztolja az éppen aktuális almát, aztán rákerestem, és elég gyanús. Az ok, hogy angol és francia bulldoggal foglalkozik, viszont most már boston terriert és shibát is tenyészt. Négy fajta szerintem egy tenyésztőnek sok, ráadásul a shiba eléggé eltér a másik háromtól (abban "véletlenül" pont nem, hogy Oravecz Nóra férfiváltozatának meg a doge mémnek köszönhetően most elég divatos). Még ezen túl is lendültem volna, viszont ahogy látom, elég gyakran van nála kiskutya, a szöveghez pedig csak oltásokat, féreghajtást és chipet írt, törzskönyvről egy szó sem esik, szóval nekem elég gyanús. Persze, írja, hogy 20 éve kutyázik, de akkor is...

Nem vagyok otthon bulldogos körökben, szóval lehet, hogy alaptalan a gyanúm, de ő vajon tenyésztő vagy szaporító? Mert most az egy dolog, hogy kennelnek nevezi magát, a Tűz-Ló "kennel" is annak hívja magát. :D



2017. dec. 6. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igazad van; ez is olyan, mint a Tűz-Ló. Szaporító.
2017. dec. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Shiba Inu kennel nincs ilyen néven bejegyezve. A többit nem tudom, de gondolom azok sem léteznek.
2017. dec. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor sajnos jól sejtettem.
2017. dec. 7. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!