Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok szép, egyedi kutyaneveket?

Tudtok szép, egyedi kutyaneveket?

Figyelt kérdés

Falra tudnék mászni a személynevektől (és annak becézéseitől) valamint a túl gyakori, népszerű nevektől.

gondolok itt például: Kira , Molli, Dorka,,Morzsi, Zeusz,híres kutyák nevei pl Hacsi Rex stb.

Milyen különleges neveket tudtok kutyusoknak? A tieteket hogy hívják/hívnák és miért ? Ismertek különleges/abszolút átlagos nevű kutyusokat?


2017. dec. 12. 21:11
 1/5 Zsófia2018 válasza:
77%
Szerintem legyen kiba vagy poppy nekem mindeketö tetszik a kiba egy filmböl van de a puppy aranyos név egy lány kutyusnak
2017. dec. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

A miénk neve,Kalle ez egy északi eredetű név egy gyerekkönyvből jött az ötlet. Ezen a honlapon is megtaláltuk aztán.


[link]

2017. dec. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Az előző kutyánkat Sheenának hívták. Mondjuk ez is személynév, de rajta kívül nem találkoztam még ilyen nevű kutyussal. Azért neveztük el így, mert kiskoromban szerettem a “Sheena, a dzsungel királynőjét”, és tetszett a név hangzása. :D

A következő kutyám valószínűleg Ryu lesz, ha kan lesz, ez a név japánul “sárkány”-t jelent. Ha szuka lesz, akkor még nem tudom, talán Keida lesz, ez pedig “kis sárkány”-t jelent (nagy GoT fan vagyok).

Amúgy én sem nagyon ismerek különleges nevű kutyákat. Az ilyen északi nevek, mint az Odin, Loki, Thor, Ragnar, nagyon tetszenek, imádom az északi mitológiát, de ezek is kezdenek tucattá válni. :( Mondjuk a Ragnar talán még annyira nem tucat, csak 2 ilyen nevű kutyáról hallottam eddig.

2017. dec. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó vagyok, bocsi, Kaida-t akartam írni.
2017. dec. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
3 Amstaffunk van:Axel ,Asztor és Zira.
2017. dec. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!