Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Anyák napjára valami szép,...

Anyák napjára valami szép, kézzel készített ajándékötlet?

Figyelt kérdés
Már fotóztunk újra régi képeket, képes dobozt csináltam, virágboxot, meg mindenfélét. Idén valami különlegeset szeretnék, főleg, hogy nemrég elhunyt az anyukája így elég szomorú mostanság. Hozzátenném, hogy nem vagyok a szavak embere, csomószor próbáltam neki levelet ilyesmit írni, hogy menyire szeretem meg minden, de sosem tudtam megfogalmazni, erőltetett lett az egész, tehát ez nem opció, inkább készíteni szeretnék valamit :) Köszönöm előre is! :)

2017. ápr. 26. 16:21
 1/1 anonim válasza:

Esetleg készíthetsz képmontázst, vagy szalvétás technikával ékszeres dobozt stb.

Papírból is sok mindent ki lehet hozni mint például egy kicsit bonyolultabb origami forma, vagy olyat is láttam már aki papírtölcsérekből egy hatalmas virágot ragasztott össze ajtódísznek.


Remélem segítettem egy kicsit. :)

2017. ápr. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!