Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Barfos kutyáknak gyártott...

Barfos kutyáknak gyártott termékeket kaphat tápos kutya?

Figyelt kérdés
Láttam az oldalon ahonnét a tápot rendelem barfos kutyáknak gyártott méregtelenítő olaj szerűséget. Azt írják rá hogy májvédő hatása van és gyógyszeres kezelés után ajánlott. Az én kutyám tápot kap de havonta cseppenten bolha és más rovarok ellen advantixal. Arra gondoltam veszek neki ebből az olajból de nem tudod ilyen esetben hogy kell adagolni illetve kaphat e egyáltalán. A kutyus 50 kilo és nem rendszeresen akarom adni neki csak kura szerűen vagy havonta egy kisebb adagot. Normális és segìtő kész válaszokat előre is köszönöm :)

2017. dec. 13. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Még a barfos kutya-sminkkészletet, a chappie dogs extreme bundafésűt és a pedigree pal körömgombásodás elleni krémet ajánlom.


Ezekre a felelős gazdinak mind szüksége van, különben könnyen kínhalált halhat a kutyája.

2017. dec. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de ha nem tudsz a kérdésemre normálisan válaszolni akkor minek kezdesz bele a válasz írásba? Lehet hogy ez valakinek butaság mer a kutya az udvaron is vigan elég a legolcsóbb tápon de amíg az én pénztárcámat terheli ezeknek a nyimnyam feleslegesnek tünő holmik ára addig légyszíves ne itt poénkodj. Köszönöm.
2017. dec. 13. 10:00
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem viccnek szántam. Ha ennyire törődnél a kutyáddal és nem csak divatból tömnéd ezekkel a ****-kal, akkor egyszerűen elmennél egy állatorvoshoz és megkérdeznéd, hogy mit javasol, nem pedig itt a gyakorikérdéseken érdeklődnél egészségügyi kérdésekben hozzád hasonló féltudásúaktól.
2017. dec. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A kutya májának tök mindegy, mi kerül a gyomorba. A méregtelenítésről meg már az embereknél is bőven van olyan megállapítás, hogy humbug.

Semmi baja nem lesz a kutyádnak, ha megveszed neki. Az adagolás, gondolom, rajta van a terméken. De simán meg is kérdezheted azon az oldalon.

2017. dec. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, a máriatövisolajra gondolsz, ami amúgy nem méregtelenítő, hanem májvédő kúra, azoknak a kutyáknak ajánlják, akik Bravectot szednek, és évente egy 1-2 hónapos kúrát javasolnak. Nyugodtan használhatod, ha szükségét érzed, de azért kérdezd meg az állatorvost, hogy Advantix mellett kell-e.
2017. dec. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló az orvos szabin van párhónapig szóval gondoltam nem zaklatom mivel ez nem sos helyzet és ajánlanék neked néhány illemtan órát mer ismeretlenül nem illik ilyen kijelentést tenni amit te tettél. Amúgy meg nem irogálok két naponta erre az oldalra és igenis foglalkozok a kutyámmal. Nyilván ha komoly egészségügyi baja lenne nem ide irogálnék hanem azzonnal keresnék egy orvost. Ja és a kutya nem divatból van, a felelős állattartásról meg biztos sokat tudsz, az első válaszodból is látszik hiszen rögtön az alja silány márkákat említetted. Viszont ha ennyire zavar hogy inkább érdeklődök mint utána járás nélkül neki adnám akkor csak szólok nem kötelező válaszolni.
2017. dec. 13. 13:31
 7/7 A kérdező kommentje:
A további válaszolóknak köszönöm a válaszokat :) megfogom érdeklődni az orvosunkat is ha aktuális lesz a dolog és az orvos is visszajön a szabadságból :)
2017. dec. 13. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!