Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász (rajzos) kutyánál...

Németjuhász (rajzos) kutyánál (szuka) 9-10 évesen lehet még kölyök kiskutyákban gondolkodni?

Figyelt kérdés
Érdemes lenne pároztatni 2018 márciusában lesz tíz éves. Fizikailag jól tartja magát sokat rohangál nagyon aportos.
2017. dec. 19. 11:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Semmilyen korban nem lenne szabad, nemhogy ilyen öregen...
2017. dec. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Miért pontoztátok le a 9-est? Fiatal kutya is ugyanúgy belehalhat a szülésbe, bármilyen komplikáció felléphet.


Kérdező, ha már ennyire hajlasz a kockázatos dolgok felé, akkor inkább ivartalaníttasd a kutyádat, mielőtt még elviszi az emlőrák vagy a méhgyulladás.

2017. dec. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Azért lett lepontozva a 9-es, mert itt nem támogatják a szaporítókat.
2017. dec. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Rendben van akkor nem erőltetem ezt.

Nagyon szeretem a kutyámat nagyon okos értelmes törzskönyves és szerettem volna ha ez a vérvonal nekem megmarad. Korábban akik látták mindig rákérdeztek nem lesz kiskutyája mert őket érdekelné. Szép kutyus. Rajzos. Sajnos csak most egyeztek bele a szüleim mi legyen kiskutya korábban szerettem volna de akkor nem engedélyezték. De akkor így már nem fogom pároztatni. 24F.

Emlékszem mikor elhoztam a tenyésztőtől Mintha tegnap lett volna ... már csak ő maradt egyedül az alomból De nagyon megszerettem. Komolyan mondom mintha Értené mit akar az ember neki mondani. Hálistennek még nagyon aktív nagyon aportos, nagyon sokat szaladgál sose volt megkötve sose volt rács mögött mindig köztünk van, igaz a házon kívül De kertes házban lakunk az udvar és a kert az övé.

2017. dec. 19. 23:54
 15/16 anonim ***** válasza:
A fajtamentés, az összes menhelyi német juhász és egyéb kutya, valamint a saját kutyád nevében köszönöm, hogy letettél a kölyökkutyák szaporításáról.
2017. dec. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha normális tenyésztőtől van, akkor jó esélyjel elég sok féltestvére, rokona van. Keresd fel a tenyésztőjét, biztos segít egy hasonló vonalú, temperamentumú kölyök kiválasztásában.

Emellett a tenyésztés több, mint hogy befedezed egy kannal. Nyilván a kölykök nem kaphatnak törzskönyvet, hisz egyik fajtagondozó szervezet sem engedi az ilyen idősen történő elletést. De a szukát akkor is szűrni kell betegségekre, előtte kezelni kell. Nem ártana valami garancia sem, hogy a tiéd jó ösztönű és idegrendszerű, azt gondolom tudod, hogy német juhászoknál kötelező a munkavizsga. Csak a kölykök megfelelő nevelése alsó hangon 80.000 ft/kiskutya, a megfelelő felszerelések pedig 50-100.000 ft. A belefektetett pénz fele sem térülhet meg, hisz nem tk-es kiskutyákért nem kérhetsz el pénzt.

2017. dec. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!