Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma délelőtt ivartalanították...

Ma délelőtt ivartalanították a kutyámat. Mikor ehet?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt (fél kilenc körül) ivartalanították a szuka kutyusomat. Az orvos azt mondta hogy ma nem ehet, de már nagyon éhes. Szerintetek egy kis kanál nedves táp árthat neki vagy inkább bírjam ki és várjak holnapig?

Valamint a kapott gallérja rövidnek bizonyult de már csak holnap tudunk neki másikat beszerezni. A sebét nyalogatja ha épp nem szólunk rá időben (így le is nyalt a hasára tett antibiotikumos kenőcsből) de nem harapdálja a sebet (még). Szerintetek holnapig lehet valami baja?


2017. dec. 22. 20:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
11%

"És mivel mindegyik orvos ezt mondja ( az ember orvos is!) lehet benne igazság."


Te miről hablatyolsz???

Műtét után pár órával már vígan ehettem, orvosi utasításra.

Ne írjunk már fals infókat kérlek, ha magánál van az ember/állat, biztonságosan tud nyelni, akkor miért ne ehetne már pár órával a műtét után??? A gazdinak kell figyelni mennyire koordinált a kutyája, ennyi!!!

2017. dec. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
64%

#11

Azt hablatyolom, amit az orvos mondott, nekem, a baráomnak és a Kérdezőnek is

De ha te orvos vagy, sőt állatorvos, akkor most nem velem vitatkozol, hanem a kollégáddal.

Ja, hogy nem vagy állatorvos, csak egy nagypofájú "mindenttudó", akkor nincs is értelme a csevejnek veled.

2017. dec. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
16%

Én meg a saját humán tapasztalatomat írtam le, s amit az ÁLLATORVOS adott a kutyámnak műtét után.

Miszerint; Ha már stabil az eb a gazdi megítélése szerint, ehet az eb, 4-6 órával az altatás után odafigyelés mellett!

2017. dec. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

"#11

Azt hablatyolom, amit az orvos mondott, nekem, a baráomnak és a Kérdezőnek is "


Én meg azt amit nekem mondott az állatorvos, na meg a húgomnak, annak a barátnőjének, sőt még a nagynénjének is.

Idióta :)

2017. dec. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi a szuka kutyánkra nem adtunk egyáltalán gallért. Bébi rugdalózót ill. gyerek pólót alakítottunk át egy kicsit úgy, hogy a sebet takarja, viszont pisilni tudjon és kint legyen a farka. A két combja alatt volt megkötve, így nem csúszott fel rajta és nem fért hozzá a sebhez. Először furcsa volt neki a ruha, aztán már észre sem vette.
2017. dec. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

Köszönöm mindenkinek aki értelmesen válaszolt!

#10: mìg te leidìòtáztál konkrètan azèrt mert tanácsot kèrtem mások tapasztalatai alapján, addig a #9-es szèpen válaszolt, èrtelmesen leìrta a tapasztalatait. Egyedül te vagy itt a bunkò. Még mindig nem tudtál semmi èrtelmeset ìrni, szóval fogalmam nincs minek jársz ide vissza.. jaaa hogy a 'veszekedès' miatt? Nagyon elfoglalt ember lehetsz ..

A többieknek mègegyszer köszönöm! :)

2017. dec. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekünk a doki azt mondta,hogy akkor ehet ihat amikor már úgy járkál,jön megy mintha sosem lett volna bebódítva. Miénk d.u 2 kor volt műtve, 14:45 re kellett érte menni.

Este 9 kor kapott vizet,meg egy kevéske tápot.


Én is sok helyen olvastam,hogy az nap már ne,de szerintem azért is mondhatják a dokik ezt,mert lehet van olyan elvetemült aki rögtön kajával tömné a kutyáját,mert jajj szegény. Így inkább sok orvos azt mondja,hogy aznap már ne.. MOndjuk ha este lett volna műtve akkor biztos nem adok neki,csak másnap reggel.


Szukánk van nekünk is,mi ruhát vettünk rá. Nem nyúlt a sebhez :)

2017. dec. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!