Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törpetacskó szuka kutyusomat...

Törpetacskó szuka kutyusomat 3 napja ivartalanították, most kezdte el, hogy néha megugrik és utána elkezd remegni! Valakinek volt ilyen tapasztalata vagy hasonló?

Figyelt kérdés

2017. okt. 28. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami hirtelen fájdalmat érez. Hívd fel az orvost.
2017. okt. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 EvaSz86 ***** válasza:
Az én szuka kutyusommal pénteken voltunk varratszedésen. Első nap a műtét után ő is csinált ilyet. Hívtam a dokit, azt mondta, hogy teljesen normális dolog, mivel a fájdalomcsillapító ürül a szervezetéből, és fájdalmat érez. Nekem azt mondta, hogy gondoljak bele, hogy ha egy nő ilyen műtéten esik át, akkor egy hétig ágyban kell lennie, a kutyus viszont rögtön műtét után már járkál. De ő nem javasolt plusz adag fájdalomcsillapítót, főleg azért, mert azt mondta, hogy így a kutyus érzi, hogy mennyit "bír"...fájdalomcsillapítóval, ha nem érzi a fájdalmat, elkezdhet játszani vagy futkározni, kockáztatva a műtéti seb szétnyílását. Arra figyelj, hogy nem ugráljon, ne lépcsőzzön. Mondjuk tacskó eleve nem lépcsőzhet.
2017. okt. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!