Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Brit...

Mi a véleményetek a Brit tápokról?

Figyelt kérdés
Juniort szeretnék, ezt találtam róla: [link] elég jónak tűnik, igaz nem egy Acana vagy Royal.
2010. jún. 3. 10:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon szimpatikus, tervezem kipróbálni. Kóstolót már kaptunk egyszer belőle, akkor mondjuk kicsit meghajtotta a kutyámat, de szerintem fokozatos átállással nem lesz ilyen probléma.

Én azt mondom, ár-minőség arányban nagyon jó táp.

2010. jún. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én vettem már ilyet felnöttben,az én kutyáim szerették,nem volt vele semmi gond...
2010. jún. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A kutyás boltba, ahova mi járunk 530/kg-ra jön ki 1 zsák.
2010. jún. 3. 10:59
 4/12 A kérdező kommentje:
Aki már etetett ilyennel, az milyen kutyának adta?
2010. jún. 3. 11:00
 5/12 anonim ***** válasza:
Angliában a száraz kaják jók általában. Én inkább a nem száraz kaját szoktam jobban megnézni, mert abból van amelyik nem jó.
2010. jún. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Angliában 1 kg 5 font-ba kerül
2010. jún. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ezzel csak azt akartam mondani, hogy nem olcsó, gagyi márka, úgyhogy nem lehet rossz.
2010. jún. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi is ezt adjuk a kutyánknak,habár csak a hypo-allergén fajtákat,és azt is keverve a spec. házkészítésű kajájával,és nekünk nagyon bevált. Mástól mindig fostos lett,pedig nem voltak rossz minőségű kaják (pl.Acana,Orijen),szóval sokfélét kipróbáltunk és nekünk ez jött be.
2010. jún. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Nekem egy angol bulldogom van(akik amúgy elég érzékenyek a kajákra),és egy staffim.

2010. jún. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy keverék kutyuskám van, ő kap ilyet (nagy zsákkal veszem, ha van rá pénzem:-)

Jobb, mint a dog chow! Sok felől hallottam már, hogy nagyon jó középkategóriás táp! Nálunk a kutyaboltos csávó is ezt ajánlotta, ha egészséges táppal akarjuk etetni a kutyánkat. Például a dog chow az drágább, de mondta, hogy attól hogy ez olcsóbb, még sokkal jobb! Csak ajánlani tudom!

2010. jún. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!