Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Platinum kutyatápot lehet...

Platinum kutyatápot lehet jutalomfalatnak használni?

Figyelt kérdés
Séta közben unatkozik a kutyám, sötétben meg nem tudunk olyan helyre menni, ahol elengedhetem pórázról és labdázhatunk. Szoktam vele engedelmes feladatokat gyakorolni (láb mellett követés, futólépés, jobbra-balra át, ül, fekszik, marad ... ). Ha tudunk labdázni, akkor az a jutalom. Eléggé fázós vagyok, a téli kabátomra nem tudtam rászerkeszteni semmi használható jutalomfalattartót. Vettem pedigree falatkákat (CheesyBites, pici és puha) és a zsebemből adom neki. De nem vagyok oda a Pedigree márkáért. Most Happy Dog-gal etetek. Arra gondoltam, hogy ha Platinumra váltanánk és akkor tudnám a tápot jutalomfalatnak használni (foglalkozok velük annyit, hogy kézből odaadjam az egész napi kaját). Valakinek van tapasztalata? Az ízét nagyon szeretik, azt is jó lenne tudni, hogy nincs-e telenyomva ízfokozóval? A csirkéset próbáltuk az idősebb kutyámmal, annyira nem jött be. Most a bárányosat választanám mindkettőnek.

2017. dec. 23. 10:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Jó időben virslit karikázok fel jutalomfalatnak, de a jutalomfalattartó nem jó a kabátomra és nem akarom a zsebembe rakni a virslit ...
2017. dec. 23. 10:56
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Platinum táp tökéletes jutalomfalatnak, mi is azt használjuk. Az egy prémium táp, semmi ízfokozó, semmi gabona, semmi adalékanyag. 70% hús és a maradék zöldség, gyümölcs.

Csak ajánlani tudom, ilyen célra is ;) . Én a helyedben az ibéria sertéseset próbálnám ki, kicsivel szagosabb, mint a bárányos, de intenzívebb íze van (mármint a kutyák számára, nem kóstoltam meg :D )

2017. dec. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kaja, nyugodtan használd. Ha válogatós a kutya, akkor ki kell tapasztalni az ízlését, meg ha mindig ezt kapja rendes tápnak is, akkor egy idő után kevésbé lesz motiváló. De ha amúgy nincs gond a motivációval, akkor tökéletes.
2017. dec. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
11 és 15 kg-os kutyáim vannak. Náluk nem fokozza a gyomorcsavarodás kockázatát, hogy mozgás közben kapják? Tényleg nem duzzad meg a gyomrukban?
2017. dec. 24. 10:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha jutalmazod őket, akkro az úgyis csak egy-egy falat, attól nem lesz semmi bajuk.

Egyébként igen, nagyon jó táp.

2017. dec. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Mentek a zöld pacsik. Megrendeltem, meglátjuk mennyire válik be. Idősebb kutyámnak ízlik a táp, de úgy tűnt sosem lakik jól (igaz, ő beteg, lehet akkor ez is közrejátszott - azóta olyan gyógyszert kap, amitől jó állapotban van). A fiatal meg nem válogatós. :D Ő most is dolgozik a sima tápért is, csak azt nem merem séta közben adni. A kölyök tápját mertem, mert az nagyon aprószemű volt és olyan sokat azért nem adtam neki. Meg egyszerre 1-1 db.
2018. jan. 2. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!