Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a decathlon solognac tápjával? A bárányos egész normálisnak tűnik.

Figyelt kérdés
A josera mellett jobban nézett ki a kutyám, mint a drága acanától vagy a totw táptól. Ezért fordultam az olcsóbb tápok felé. Csak a kukoricásoktól nagyon hízik, ezért rizseset választottam. Úgy tűnik ez jó, de kicsit bizonytalan vagyok, mert ilyen helyen nem szeretek tápot venni, inkább webshopból rendeltem vagy kutyás helyen vettem.

2017. dec. 23. 15:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én is mostanában néztem ezt a tápot, akartam venni, de az üzletben csak a nagy 10 kilós kiszerelések voltak... Én pedig próbáként a kisebb, talán 2 kilósat akartam volna venni, szóval végül lemondtam róla. A bárányos az a sensitive, úgy emlékszem, nekem nem volt olyan szimpatikus a rizsfehérje rész miatt, mert a kutyáknál fontos, hogy a fehérje állati húsból származzon. De ha kipróbálod, majd írd meg a tapasztalataid!
2017. dec. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!