Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata LED-es kutya pórázzal kapcsolatban? Érdemes ilyet venni? És hol? Tényleg segít szemmel tartani a kedvencet vagy parasztvakítás az egész?

Figyelt kérdés

Ezekkel érdemes foglalkozni? Jó árban van?:

[link]


[link]


[link]


2009. nov. 8. 20:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
szerintem egy nagy baromság.
2009. nov. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem aranyos. egyszer egy parkba sötétedéskor egy lány sétáltatta a kutyusát, nem volt túl nagy kutya, lehet észre sem vettük volna, de világított a hámja. tök jópofa dolog ha a kutyát/cicát nem zavarja hogy világít a nyakörve/póráza/hámja.. :)
2009. nov. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szerintem jónak tűnik, mozgásra és/vagy sötétre kapcsol be. Igazából az (is) érdekelne, hogy akinek van ilyen annak bevált-e?
2009. nov. 8. 20:59
 4/16 anonim válasza:
80%
Szerintem nagyon JÓ dolog. Nekem van ilyen és aki halálra kereste már sötétben vagy hóban a kutyusát az pontosan tudja milyen érzés. Én használom és mindenkinek ajánlom akinek mozgékony a kedvence és nem 3 méteres körben mászkál. Persze falura házhoz nem kell, ott úgysem engedik sehová a kutyusokat... sajnos.
2009. nov. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Winner of Royal Hill ***** válasza:
100%
Hát nekem nem pont ez van. Én bicikli villogót vettem a kutyáimra,este sétánál bekapcsolom és látom őket 20-30 méterről,vagy akár messzebről is.Szerintem tök jó ötlet ez is.
2009. nov. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Sötétben nagyon hasznos.
2009. nov. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek tényleg nem túl erős a fényük, a biciklire való villogó sokkal jobb. Én is azt használtam a kutyámra, vagy a Fressnapfban kapható villogós nyakörvet. De hiába erős a fénye a biciklis villogónak én sokszor nem értem vele semmit, mert takkarta a kutya füle, vagy az álla alá csúszott stb.
2009. nov. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Nekem ilyen van, szerintem nagyon hasznos. A fénye is meg felel.
2009. nov. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy ismerősöm van, akinek a fekete kutyája szeret elbujdokolni a parkban a sötétben. Elég, ha csak egyetlen pillanatra nem figyel oda, már el is tűnik a kutya. Többször is volt, hogy ott hajkurásztuk a gazdájával a kutyát fél-egy órán keresztül, mire megtaláltuk. :S Egyszer a park túlsó végén egy sörös dobozt rágcsálva, máskor a bokorban sz@r zabálás közben találtuk meg. :S :D És tökre be voltunk parázva. Aztán végül vettünk a kutyára ilyen neon zöld villogó nyakörvet. Jobb, mint a biciklis lámpa. Először az volt a kutyán, de játék közben mindig lekapcsolódott, az ilyen speciális nyakörv meg nem tud olyan könnyen lekapcsolódni. Meg kapott a kutya ilyen neon zöld kutyakabátot is, mint ami a rendőröknek is van. :D Azóta szemmel tudjuk tartani. Szerintem tök jó dolog, ha sötétben sétálsz és messzebb megy tőled a kutyád.

Valami ilyesmit vettünk, a nyakörv belsejében vannak a villogók:

[link]

A mellényke pedig:

[link]

2009. nov. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Na a mellényes link meg nem akar átmenni :S
2009. nov. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!