Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S MIT TEGYEK? MI LEHET...

S. O. S MIT TEGYEK? MI LEHET A BAJA?

Figyelt kérdés

Van egy 4-5 éves hosszú szőrű csivavám. Es nyáron volt tüdögyuladása és ősszel epe gyulladása. Kb septemberbe már teljesen jól volt és ma észrevettem hogy megint keveset mozog , picit reszket és fáj valamije (visit ha simogatom vagy piszkálom a hasát)

Brit Care-t esznek a Máltaival (nekünk ez vált be), a máltai teljesen egészséges!


Mit tegyek? Már nem rendel a doki csak jövő hét végen ?!?!?!?!?!

Segítsetek kérlek.... ha nagyon rosszul lesz muszáj lesz másik városba vinni ( de nem tudom eljuttatni oda😭😭)


2017. dec. 23. 19:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp orvos,bármi komoly baja lehet,akár bele is halhat
2017. dec. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Tudom de apum külföldön van , szóval nem tudja bevinni a masik városba....itt meg már nem rendelnek a dokik!

Ha valami baja lesz, én is meghalok😭😭

2017. dec. 23. 19:17
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig orvoshoz kell vinni. Egy csivavát nehogy már ne tudj buszon, akár vonaton elvinni bárhova.
2017. dec. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Meprobálok mindent (amit eddig nem)

De nem hiszem hogy ölbe tudnám vinni, nagyon fáj a hasa

2017. dec. 23. 19:20
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
kamu gyökér...minden belerakott
2017. dec. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
sírós szmájli, sok felkiáltójel, doki nincsen sehol, mindenki külföldön, nem unod még?
2017. dec. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát ide is jó kirakni kérdest.

Most ezzel miért viccelődnek????

Mindegy is ....nemfogok a gyakorin idegeskedni csak mert van pár ember aki....mindegy!

2017. dec. 23. 19:33
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol van ügyeletes állatorvos. Ha tényleg nagy a baj akkor keresd meg, ha szükséges, akkor általában házhoz is kimegy.
2017. dec. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

Én nemntudom a mai fiatalok, higy maradnak egyáltalán életben...

A kutyának orvos kell sürgősen.

Vagy elviszed.

Vagy kihívsz egy ügyeletes állatorvost.

Vagy felhívsz bármilyen felnőt rokont, aki tud fuvarozni vagy pénzt adni.

Vagy felhívod valamelyik barátod/barátnőd és megkéred a szüleit, hogy segítsenek.

2017. dec. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nehéz lesz valakit találni aki elvisz ,, csak egy kutyát" vagy 100-130km....Romániában élek... falun , és a másik város olyan messze van.

Ha megtudnám oldani nem tettem volna fel a kérdést....felteszek egy hirdetést hogy ki vállalna a fuvart

2017. dec. 23. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!