Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Befogadtam egy kis mini yorki...

Befogadtam egy kis mini yorki kutyus 5napja. Amit megevett tegnap azt ma mar nem akarja megenni. Miert?

Figyelt kérdés
Egy autobol szolt ki egy oreg bacsi hogy nem e kell a kutyus mert o elkoltozik es nem viheti magaval a kutyust. Persze azonnal befogadtam mert nem akartan hogy esetleg kidobja vagy barmi. Elso utam az allatorvoshoz vezetett aki megnezte a chipet ami nem volt benne es a bacsi azt mondta otthon hagyta az oltasi konyvet a kutyusnak amit mondtam a dokinak aki azt mondta hogy akkor minden oltast be kell ujra adni neki. 5napja van nalam es nem nagyon alar enni. Kapott pulyka husit. Eloszor megette de masnap mar nem. Tegnap evett majkremet mamar azt sem akarja megenni. Az orvos szerint semmi baja nincsen hala istennek. Szerintetek mit adjak enni neki? Van szaraztap amit elso nap megevett az mindig van elotte de mar az sem kell neki :( a masik hogy a hasamat nyalogatja de nem tudom miert?
2017. dec. 26. 11:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
33%
mi is találtunk már sok kiskutyát és meg lett a gazdájuk chip nélkül is, mi nem voltunk soha azok a fajták akik így küzdöttek egy kutyáért csak mert aranyos. Palota pincsit, tacskó keveréket, mindent találtunk már, aranyosak voltak, rendbe raktuk őket mert koszosak voltak és soványak mégsem tartottuk meg őket csak mert nem volt chip. Majd ha egyszer elveszik a kutyád és valaki nem adja vissza mert meg akarja tartani akkor megérted. Ha annyira kutya kell akkor vegyél vagy fogadj örökbe, de amit most csinálsz az lehet hogy lopás, mert nem keresed a gazdit hanem eltulajdonítod a kutyát. ha annyira biztos vagy benne hogy nincs gazda akkor mi tart vissza attól hogy keresd 2 hétig?
2017. dec. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Kutya előtt nem! hagyunk egész nap ételt. Kis testű kutyát napi 2* etetünk. Házi kosztra nincs szüksége, elég neki egy jó minőségű száraztáp. Ezt egy kis nedves táppal el lehet keverni így intenzívebb illata lesz. Figyelj, hogy a tápszemek ne legyenek túl nagyok. Ha túl kemény, egy kis vízbe be lehet áztatni. Ha a kutya nem eszi meg 15 percen belül el kell venni előle és a következő etetési időben újra próbálkozni.
2017. dec. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyenlore kitapasztalom hogy mit eszik meg es mit nem....


Épp ezzel rontodel. Megtanulja, hogyválogathat, mert úgyis kap mást

2017. dec. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!