Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya bőrbetegség. Mi lehet ez?

Kutya bőrbetegség. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

A szomszédunkba ma érkezett egy kutya, jól néz ki alapjában véve, viszont a lapockája körül a szőr már kevésbé. Zsíros tapintású, és mintha nem lenne ezen a területen fedőszőr, csak "tüsis" szőr...na most ez aljszőrnek látszik, meg közte lehet hogy van fedőszőr is, de rövid az egész területen, kb. fél cm.

Meg tudtam simogatni az oldalát is, és érzékeny, puposít meg mintha viszketne neki, de vakarózni nem láttam (még).

De mondom, a kutya alapjában véve jól néz ki...Félhosszú szőrű kutya, a gallérja megvan, csak a lapockájánál ilyen csúnya, egy tenyérnyi helyen.


Mi lehet ez? Még nem láttam ilyent, a szomszéddal meg nem jövök ki valami jól, ezért még nem beszéltem vele állatorvosról :D


2010. jún. 3. 16:24
 1/1 anonim ***** válasza:
lehetséges. szerintem ajánld neki hogy vigye el állatorvoshoz
2010. jún. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!