Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olcsóbb, de nem rossz minőségű...

Olcsóbb, de nem rossz minőségű kutyatáp konzerv?

Figyelt kérdés

Tudnátok olcsó, de nem rossz minőségű konzerves kutyatáp márkát írni?


Jelenleg: Pet's Land Dog Junior Konzerv Marhamáj-Bárányhús Almával


Ezt kapja a kutya, de 1 éves kora után szeretnék valamivel olcsóbb konzervre váltani.


Előre is köszönöm a segítségetek!



2017. dec. 29. 00:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%
Nálunk mindig másfajtát kap, házi koszt és táp mellé, így megmarad a változatosság és nincs az sem, hogy leragadunk egy gyenge minőségű tápnál. Nagy testű kutya.
2017. dec. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs nagyon:D


Amúgy a táp miért nem jöhet szóba. Sokkal jobb az ár-érték arány.

2017. dec. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Legjobb lenne, ha egyáltalán nem adnál neki konzervet.

Ha javarészt ezt eszi, borítékolható, hogy pár éven belül csúnyán fogköves lesz szegény kutyád, elszuvasodnak, kihullanak a fogai a rágáshiánytól.

Arról nem is beszélve, hogy a konzerv tápnál javarészt a vízért fizetsz.

2017. dec. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Esetleg az Aldiban a Romeo Excellence (400 gr-os konzerv).
2017. dec. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

ennyiért már húst is tusz venni...

a táp miért nem jó?

olcsóbb és jobb,mint a konzerv, mert kevésbé fogkövesit

2017. dec. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

A harmadiknak igaza van amúgy, drága a konzerv ahhoz képest, hogy a nagyja csak víz, és nem sok hasznos tápanyag van benne.

De ha mégis evvel akarsz etetni, akkor tényleg adj mellé valamit a kutyának, amit rágnia is kell, mert máskülönben tönkre mennek a fogai.

2017. dec. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen.

Ha nem szeretnél táppal etetni, akkor érdemesebb, egészségesebb és olcsóbb BARF szerint etetni.

Ha csak konzervet eszik, hamar tönkre fognak menni a fogai.

2017. dec. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A száraztápot nem eszi meg hiába adom neki magába. Próbáltam már, hogy napokig azt adom csak, de inkább otthagyja, nem ette meg. Úgy szoktam megetetni vele, hogy a fent említett konzervet összekeverem szárazz táppal és úgy megeszi. Ha van házi koszt maradék természetesen azt is szokott kapni.

A fogai miatt nem kell aggódni, hentesnél szoktam venni neki. Órákon át főzöm majd azt kapja kb hetente 1 darabot (elég nagy darab csontról van szó), a többit meg lefagyasztom. Emellett kap denta stixet, bár a azért sem nagyon van oda, plusz mellé rágcsál cipőket, fadarabokat vagy amit éppen talál az udvarban.

2017. dec. 29. 09:31
 9/11 A kérdező kommentje:
hentesnél szoktam venni neki marhalábszárcsontot*
2017. dec. 29. 09:32
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Az állatorvos azt mondta, hogy ne etessem nyers hússal a kutyát.
2017. dec. 29. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!