Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pedigree kutyatáp és konzerv...

Pedigree kutyatáp és konzerv vélemények?

Figyelt kérdés

2016. szept. 17. 07:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Hulladék, nem alkalmas kutya etetésére.
2016. szept. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Szépen csomagolt szemét
2016. szept. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Arra jó,hogy ne haljon éhen a kutya. Többre nem. Sz.r
2016. szept. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%

Egyetlen egyszer fordult elő velem, hogy elfelejtettem kutyakajat venni, persze ez az esti etetesnel derült ki, és előttünk volt még a hétvége, talán valami unnep is volt. Muszáj volt elrohannom a tescoba, ott pedig csak ilyen volt, azt hiszem a junior változatot vettem a kölyök kutyamnak, hát szegény elragni sem bírta, szabályosan kiesett a szájából. Persze vettem mellé konzervet, hátha jobb lesz,na aznap 8x ment intézni a nagy dolgát:D

Tehát ha van rossz minőségű kaja nekik, akkor ez bőven beletartozik, vegszukseg esetén 1-2 napig jó, ha megeszi, de hosszú távra abszolút nem javaslom!

2016. szept. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Azért kérdem, mert vettek nekem egy labrador kölyköt és a tenyésztő fél kiló junior Pedigree tápot(szárazat) meg egy kis 400 grammos junior konzervet adott hozzá.

És etetek már két hónapja ezzel, megvannak az oltásai minden rendben de folyamatos hasmenéssel küzdünk és most gondolkodtam, hogy lehet az étellel van a gond:o

2016. szept. 17. 11:30
 6/13 A kérdező kommentje:
Mármint nem azzal amit a tenyésztő adott, az már elfogyott csak ugyanúgy Pedigree vel:D
2016. szept. 17. 11:32
 7/13 anonim ***** válasza:
Rossz minőségű. Nézd csak meg az összetevőket: 4% hús és színezékek. A kutya ragadozó, elsősorban hússal táplálkozik. Amit javaslok, azonos árkategóriában: Brit Premium (mi is ezzel etetünk, maximálisan bevált), Josera, Happy Dog.
2016. szept. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És a darling ? Az jobb nem?
2016. szept. 17. 15:43
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

Darling, Chappi, Pedigree stb, ezek mind ugyanolyan szulladék tápok. Agyon vannak reklámozva, hogy a sok tudatlan megvegye.

Nem azt mondom, hogy ha ezt eszi a kutyád akkor tuti baja lesz, mert nem igaz. Nagyim két kutyája is Chappin élt, az egyik már 10 éves és "kutya baja".

De sokkal rizikósabb ilyeneket adni a kutyának, mint normális minőségű tápot, vagy legjobb lenne nyersen etetni.


Ez olyan, hogy az ember is elél csokin, chipsen és lehet, megéri így is a 70-80 évet, de nagyobb a rizikó, hogy nem és ha szeretünk valakit, nem éri meg kockáztatni.

Ráadásul ugyanabban az árkategóriában vannak ettől sokkal jobb minőségű tápok.

Ha nem akarsz nagyon sokat költeni, vannak olcsóbb, de a Pedigrretől ezerszer jobb tápok, pl. ez:

[link]

2016. szept. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. Rosszak: Pedigree, Darling, Friskies, Chappi, Reno. Ezekről biztosan tudom, hogy jó ha 4% hús van bennük + ízfokozók, színezékek hogy a kutya meg is egye őket.
2016. szept. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!