Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyeken vannak kölyök kutyák?

Menhelyeken vannak kölyök kutyák?

Figyelt kérdés
Én egészen kölyökre gondolok nem 5-6 + hónaposra hanem 2 maximum 3 hónaposra. Fajtája mindegy a lényeg hogy 2-3 hónapos legyen :)

2017. dec. 30. 12:06
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Utolso 2 valaszolo igazatok van :) ha eljon az ido jobban utanna fogok erdeklodni a dolgoknak. Koszi a valaszotokat.
2017. dec. 30. 14:43
 12/16 A kérdező kommentje:
Ja es kutyasiskolaba nem hordanam mert falun lakok es a legkozelebbi kutyasuli 80km van innen de ezen kivul mindent megadnek neki a legjobb minoegu tapot a legjobb minosegu jatekokat vennem es es rengeteget foglalkoznek vele :)
2017. dec. 30. 14:47
 13/16 anonim ***** válasza:
Azért azt fontos lenne, hogy hogyan lenne tartva? Kerti kutya lenne? vagy ki-be járós a házba? Volt már kutyátok? Mennyit tudnál naponta foglalkozni vele (órában mérve)? Mert azért nem mindegy, hogy egy németjuhász keveréket vagy egy csivava keveréket ajánl az ember :)
2017. dec. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Kinti kutya lenne a házba nem jöhetne be nagy a kertunk lenne kennelje is. Napi szinten 2-3 orat tudnek vele foglalkozni mindenkeppen nagytestut akarok (nem azokat az extra nagytestuket).
2017. dec. 30. 20:25
 15/16 A kérdező kommentje:
Jaa es volt mar 1 kutyam de sajnos 6 honapos koraban megmergeztek de nagyon sokat foglalkoztam vele is rettentoen okos volt es mindent megertett amit mondtam neki
2017. dec. 30. 20:27
 16/16 anonim ***** válasza:
Nézz fel allatok.info ra
2018. jan. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!