Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a kutyám? 0-0

Miért csinálja ezt a kutyám? 0-0

Figyelt kérdés

A kutyám nem egy bújós típus, nem szereti ha ölelgetem meg hasonlók. És egyszer csak odajött mikor ültem, áttrappolt mindenen. Elkezdte pólón keresztül szagolgatni a hasamat, mintha keresne valamit, meg nyalogatni a pólómat. xd ezt így nagyon sokáig és most letette a fejet a hasamra és alszik.. nagyon aranyos meg minden, de ez jelent valamit? Mármint soha nem csinált ilyet és azt mondják a kutyák megérzik ha valaki beteg lesz.. ez lehet az, vagy csak véletlen?

14/L


2017. dec. 30. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
A kutyák megérzik. Nagybátyám rákban halt meg, a kutyám jelezte. Nem kell egyből pánikolni, de elmehetnép orvoshoz
2017. dec. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem megerzik, hanem kiszagoljak a kemiai valtozasokat es jellemzoen tanitani/kepezni kell, hogy jelezzenek ha "baj" vagy (rak, vercukorszint stb.). Neha elofordul, hogy par kutya "magatol" rajon, de ritka mint feher hollo.


Mivel 14 eves lany vagy a hormonjaid miatt nagyon sok dolog vegbemegy a szervezetedben (pl. menszesz kialakulasa illetve havi rendszeres erkezese).

2017. dec. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy megérzett valamit, vagy leetted a pólód. Enyém akkor szokta szagolni a felsőm, ha előtte sütöttem-főztem.
2017. dec. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!