Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyasuliba tudnak segíteni?

A kutyasuliba tudnak segíteni?

Figyelt kérdés

Van egy tacskó csivava keverék szuka kutyám és sajnos az emberekre morog és ugat ha közel jönnek hozzá.


Elég rossz helyről került hozzám szerintem még 8 hetes sem volt szegény alig lehetet 6 . Szerintem bántották ott őt mert mindentől fél és összehúzza magát.Most már 2 éves és már nagyon jobba vagyunk.Kutyasuliba nem jártunk mert nem volt rá pénzem így itthon tanítgattom és már nagyon sok mindent tud , nagyon okos.De ha sétálunk és mögötte jön valaki akkor a füleit hátradobja és folyton hátranéz és siet előre,vagy ha várunk és közelebb jön valaki akkor morog és ugat mert fél túl nagy hozzá az ember.Már a 120cm-nél alacsonyabbaktól nem fél ha én megengedem hogy megsimogassák akkor nem morog rájuk.

De egyébként ha morog és rászólok abbahagyja azzal nincs gond.


Találtam a közelben egy kutyasulit ahol van egyéni foglalkozás ha elemegyek veke tudnak segíteni?

Egyébként agility versenyre is szeretnénk menni mert imádja csak így nem lehet.


2018. jan. 1. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudnak, igen. Mindenképpen menj el vele.
2018. jan. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem minden kutyasuli és nem minden kiképző, de ha találsz egy jót, ő tud segíteni sokat.
2018. jan. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elvileg tudnak, persze csak akkor, ha a kiképző tényleg érti a dolgát. Egy próbát megér.
2018. jan. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!