Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen felszerelés ajánlott...

Okrwdw kérdése:

Milyen felszerelés ajánlott kutyasuliba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 4 és egy 7 hónapos Cane Corsoval kezdenénk el kutyasulizni.

A kérdésem az lenne, hogy milyen felszerelésre van szükségem? Kicsit elvesztem a részletekben.


A kiképző rövid, K9es pórázt javasolt. Eddig oké, de találtam csőhevedereset, gumirozottat, fogalmam sincs, hogy ezek közt mi a különbség és milyen vastagra van szülségem. Nyakörvnek 1es fojtót javasolt, lehetőleg nagyszeműt. Ebben egyelőre az 500-600ftos árkategóriát találtam, gondolom az az első húzásnál szakad.

Tudom, hogy nem ezen fog múlni, hanem főleg rajtam, de szeretem megadni a módját. Jobban érezném én is magam ha a megfelelő felszereléssel vágnánk bele.


2017. okt. 22. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Hàt nekem màr alapból nem szimpatikus, hogy fojtò nyakörvet javasol...

A mi sulinkban nem is engedik.

Pòràzbòl a simàt vegyed, ami nem tud nyùlni. Mi vettünk öves nasi tartòt, abbòl egyszerűbb adagolni a jutifalit, mint a zsebedben kotoràszni.

2017. okt. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25%

Egy 4 éves cane corsot mondjuk leállítani a pórázon húzásról, macska kergetésről vagy esetleg agresszióról nem lehet textil nyakörvvel vagy hámmal. Én is láncot javasolnék, ami jól használva a világon semmi kárt nem fog okozni. Emellett ugye ha mondjuk dolgozni is akar majd a kutyával a gazda, oda is egysoros lánc kell majd.


Kérdező, pórázból a gumis az tényleg gumi. Kényelmes fogni, nem csúszik a kezedben, nem éget meg, de mondjuk télen kesztyűben már nem jó. A heveder puha textil, szintén kényelmes. És az utóbbit jobban szeretem, hajlékonyabb, így jobban kézre áll.


Láncból Sprengert javaslok. Kb 2-3.000 ft, de ez egy életre jó lesz, ez mindent kibír.

2017. okt. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A lényeg: Vigyél hasitasit összevágott, legolcsóbb virslivel :)
2018. aug. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!