Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért áll bosszút rajtam a...

Miért áll bosszút rajtam a kutyám? Hogyan szoktassam le?

Figyelt kérdés
A francia bulldogom napközben maszkálhat a lakásban és a szobákban, de éjjelre ha aludni megyünk akkor a helyére kell menni és becsukjuk az ajtókat, reggelre mindig pisi vár az ajtó előt, de nem "friss" hanem már megszáradt, tehát kb akkor pisil oda mikor kicsukjuk. Előtte visszük le mindig, tehát biztosan nem kell neki, csak direkt bosszúból odapisil. Hogyan szoktassam le?

2018. jan. 2. 11:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
"Direkt, bosszúból". Hát persze...
2018. jan. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Bosszúból fél egyedül a sötétben?
2018. jan. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem fél, mert ha napközben itthon hagyjuk és sötét van akkor sem csinálja ezt
2018. jan. 2. 12:06
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

Bosszúnak én sem mondanám. Valószínűbb, hogy a stressz miatt, amiért nem teheti azt, amit akar, nem mehet be hozzátok pisil be.

Nagyobb lemozgatással próbálkoztál? Vagy szobakennellel?

2018. jan. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
Ha üres a hólyag nincs pisi, így bepisilni se tud... Ha este lefekvés előtt csurgat 1x, aztán rohantok is fel vele, úgy persze, hogy bepisil. Vigyétek el hosszabb sétára, hogy 3-4x pisiljen legalább.
2018. jan. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Kan kutyánál például hogy lehet üres a hólyag? Volt, hogy tréning előtti sétán több, mint 20x pisilt az enyém 5 perc alatt. És még akkor sem volt üres a hólyagja, csak befejeztem a sétát.
2018. jan. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Szerintem elég nagy baj, ha 20x pisil a kutya. 20 perces séták alatt 1x pisil, 1x kakil. H 1 órát sétálunk akkor is ennyit. Nem azt mondom, hogy üres a hólyagja, de mikor 11-kor leviszem 11.15kor kiviszem a helyére és becsukom az ajtót, akkor valószínűleg nem azlrt pisil oda, mert annyira kell neki.
2018. jan. 2. 15:48
 8/17 anonim ***** válasza:
20%
Ha betegsége nincs, akkor valószínűneg azért pisil oda, mert nem megfelelően tanítottad neki a szobatisztaságot és nem megfelelően neveled, hogy nem tud nyugton pihenni este kizárva.
2018. jan. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
És hogyan kellene akkor megfelelően nevelnem?
2018. jan. 2. 16:17
 10/17 anonim ***** válasza:
38%
Ha nem tudod, nem értesz hozzá, akkor keress fel egy kutyaiskolát.
2018. jan. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!