Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányt a kutyám. Lehet baj?

Hányt a kutyám. Lehet baj?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ma reggel mikor útnak indultunk suliba szegény rettentően öklendezett. Ma este mondta mamám, hogy 2-szer is hányt. Mind a két alkalommal fehéres-sárgás volt és nyálkás. Ehhez hozzá tartozik, hogy 5 éven keresztül száraz kaján élt...de most, hogy én is a képbe jöttem konzervet kap. Tegnap délután adtunk neki konzervet keverve száraz kajával. Eléggé habzsolt...

Csak az a baj, hogy gyorsan jött a változás és gyorsan evett...vagy valami komolyabb állhat a háttérben??

16/L



2018. jan. 3. 22:01
 1/6 A kérdező kommentje:

Még most is hallom, hogy szegény öklendezik. Tehetetlennek érzem magam...

2 hete is volt ilyen...de akkor csak 1 alkalommal és nem volt ilyen durva

2018. jan. 3. 22:03
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy a kaja miatt öklendezik/hány.

Torokgyulladásnál, illetve sok gyomorsav esetén is fehér habosat hánynak a kutyák. Mutasd meg orvosnak a kutyát!

2018. jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Addig is víz legyen előtte, igyon, de az ételt ne erőltessétek! S orvos!!!!
2018. jan. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha többször hány, folyton öklendezik, az nem valószínű, hogy a tápváltástól van. Vigyétek el orvoshoz, amint lehet.
2018. jan. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon köszönöm.
2018. jan. 4. 06:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Vidd el állatorvoshoz, nekem is ez volt a macskámmal és utána kiderult h elég nagy fokos láza van.
2018. jan. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!