Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik célszerűbb? Ha hagyom...

Melyik célszerűbb? Ha hagyom hogy kiélje a magas vadászösztönét (High Prey Drive) vagy ha megpróbálom elfojtani?

Figyelt kérdés
Egy Shiba inu-ról van szó? Attól félek, ha elviszem lure coursingra vagy valami hasonszőrű "tevékenységre" csak mégjobban felfokozza a vadászat iránti vágyát, viszont ha nem elégítem ki tele lesz elfojtással és kritikus pillanatban nagyobb gondok is lehetnek belőle. Igaz pár hete van még csak nálam, de már most mindenre ugrik, ami él és mozog. Nem szeretnék frusztrált kutyát, de lehetőségeimhez képest szeretnék megadni neki, amit csak tudok.

#shiba inu #elfojtás #magas vadászösztön
2018. jan. 5. 15:56
 1/4 Zsuzsanna.:) ***** válasza:
54%
Mennyi idod a kutya?
2018. jan. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Hámyszor kérdezed még meg,
2018. jan. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 hetes. Kérdés szempontjából nem tudom mennyire releváns?


#2: Mivel nem lehet javítani és vétettem néhány helyesírási hibát, ezért duplikáltam (aztán jelentettem, moderátoroknak, hogy töröljék).

2018. jan. 5. 18:14
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha mellette kialakítasz egy kellően nagy kontrollt, akkor nincs gond. Tehát ha nem adsz rá engedélyt, nem mehet el vadászni. Ez persze egy shibánál nem lesz egyszerű munka.
2018. jan. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!