Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 hónapos Labrador kölyöknek...

6 hónapos Labrador kölyöknek a Pro plan sensitive puppy mennyi ideig lenne elég?

Figyelt kérdés
2 hónapig elé lenne?
2010. jún. 4. 13:50
 1/8 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Nem hiszem.

A 10 kilós franciánknak elég 3hónapig,de ő szinte elig eszik(elég rossz evő,ami nem látszik,mert a kondija jó),mellette kap mást is.

2010. jún. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tuti nem lenne elég. nekem is labim vaan és naon sokat eszik:)
2010. jún. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány kilósról beszélgetünk? :)
2010. jún. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hú most hirtelen nemtudom, de kb. 15-20 kg.

És ha nem elég, akkor kb. mennyi ideig lenne elég?

2010. jún. 4. 14:21
 5/8 A kérdező kommentje:

Az elobb a kutyát irtam le.

A táp pedig 15 kg os. :)

2010. jún. 4. 14:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem van 3 15 kg-os kutyám. Egy hónapban legalább 15 kg tápot megesznek együtt de ennének többet is. Oszd el :D
2010. jún. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

hát:


15:3= 5 Akkor 5 kg ot eszik egy hónapba? Az lehetetlen! akkor 3 honapig lenne eleg!

Vagy ebből a tápból ilyen keveset kell adni egy növekedésben lévő kutyának? mert ennyire jominosegu?

2010. jún. 4. 14:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 30 kg-os a kutyám, de egy 15-ös táp mindig fogy el egy hónapban. Nagyrészt azon múlik, hogy mennyi időm van vele foglalkozni egy hónapban, mert ha sok időm van, akkor sok a juti (ami nem táp), és ezért kevesebb táp fogy, ha meg kevesebb időm van, akkor több.
2010. jún. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!