Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya bőrgombára Canesten kenőcs?

Kutya bőrgombára Canesten kenőcs?

Figyelt kérdés
2018. jan. 8. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Állatorvos mint mondott?
2018. jan. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy gomba? Ha állatorvos állapította meg, akkor valószínűleg kezelte is volna, vagy legalábbis felírt volna valamit, de a kérdésed alapján dokinál nem voltatok, csak egy embereknek való krémet akarsz a kutyára kenni, holott lehet nem is ilyen jellegű a probléma. Magyarul: vidd dokihoz a kutyát.
2018. jan. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nyilván elvittem dokihoz, onnan tudom, hogy gomba. Kaptunk sprayt és fülcseppet is. Szépen le is szedte a füléről a nagyját, de foltokba még mindig ott van. Minden nap fújom, cseppentek neki már kb 4 hónapja minden egyes nap, de még a szőre sem nőtt vissza.

Egy csoportba olvastam, hogy valaki Canestennel kente neki.

2018. jan. 8. 15:45
 4/9 A kérdező kommentje:
És nem azt kérdeztem, hogy kenhetek-e rá.
2018. jan. 8. 15:46
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Szoktak ajánlani kutyáknak canesten,de más kérdés,hogy nektek jó lesz-e egyáltalán.


Én tuti kikérném állatorvos tanácsát,mert ami az egyik kutyának használ lehet a másik nem,hogy nem használna,de még jobban árt is. Szóval inkább egyeztess.


Gombát nem tudjátok kiírtani akkor a gyógyszerek nem jók. Barátnőméknak is volt fül gombás kutya pár hét alatt teljesen helyre jött.

2018. jan. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyszer nekünk is Canestent (folyadékot) írt fel a doki vélt bőrgombára. Később kiderült, hogy végülis nem az volt a tünetünk oka. Egy hétig kezeltem vele, miután nem javult, visszamentünk újabb vizsgálatra.

Kísérletezhetsz nyugodtan Canestennel, de megérne egy újabb orvoslátogatást is az ügy, ha már négy hónapja nem javul semmit az állapota. Ha félrediagnoztizálták, és nem is gomba okozza a panaszt, akkor csak kidobott pénz lesz az újabb gyógyszer.

2018. jan. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

De biztos, hogy gomba, vettek fülmintát és a gyógyszerek amiket felìrt gyönyörűen leszedte neki 2 nap alatt.

Viszont csak foltokban van a fülén de az nem jön le, és még mindig vakarja. A fülén alig van szőr.

Visszamentünk kb 1.5 hónapja, azt mondta hogy használjam minden nap, el fog múlni

2018. jan. 8. 22:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor mi is a kérdés?
2018. jan. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hogy valaki használta-e a kutyusán
2018. jan. 9. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!