Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Kutya bőrgombára Canesten kenőcs?

jan. 8. 10:52  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Állatorvos mint mondott?

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont jan. 8. 11:03 Privát üzenet
Honnan tudod hogy gomba? Ha állatorvos állapította meg, akkor valószínűleg kezelte is volna, vagy legalábbis felírt volna valamit, de a kérdésed alapján dokinál nem voltatok, csak egy embereknek való krémet akarsz a kutyára kenni, holott lehet nem is ilyen jellegű a probléma. Magyarul: vidd dokihoz a kutyát.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont jan. 8. 12:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nyilván elvittem dokihoz, onnan tudom, hogy gomba. Kaptunk sprayt és fülcseppet is. Szépen le is szedte a füléről a nagyját, de foltokba még mindig ott van. Minden nap fújom, cseppentek neki már kb 4 hónapja minden egyes nap, de még a szőre sem nőtt vissza.
Egy csoportba olvastam, hogy valaki Canestennel kente neki.

# 3/9Időpont jan. 8. 15:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És nem azt kérdeztem, hogy kenhetek-e rá.

# 4/9Időpont jan. 8. 15:46 Privát üzenet
Szoktak ajánlani kutyáknak canesten,de más kérdés,hogy nektek jó lesz-e egyáltalán.

Én tuti kikérném állatorvos tanácsát,mert ami az egyik kutyának használ lehet a másik nem,hogy nem használna,de még jobban árt is. Szóval inkább egyeztess.

Gombát nem tudjátok kiírtani akkor a gyógyszerek nem jók. Barátnőméknak is volt fül gombás kutya pár hét alatt teljesen helyre jött.

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont jan. 8. 16:45 Privát üzenet
Szia!
Egyszer nekünk is Canestent (folyadékot) írt fel a doki vélt bőrgombára. Később kiderült, hogy végülis nem az volt a tünetünk oka. Egy hétig kezeltem vele, miután nem javult, visszamentünk újabb vizsgálatra.
Kísérletezhetsz nyugodtan Canestennel, de megérne egy újabb orvoslátogatást is az ügy, ha már négy hónapja nem javul semmit az állapota. Ha félrediagnoztizálták, és nem is gomba okozza a panaszt, akkor csak kidobott pénz lesz az újabb gyógyszer.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont jan. 8. 20:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm.
De biztos, hogy gomba, vettek fülmintát és a gyógyszerek amiket felìrt gyönyörűen leszedte neki 2 nap alatt.
Viszont csak foltokban van a fülén de az nem jön le, és még mindig vakarja. A fülén alig van szőr.
Visszamentünk kb 1.5 hónapja, azt mondta hogy használjam minden nap, el fog múlni

# 7/9Időpont jan. 8. 22:13 Privát üzenet
Akkor mi is a kérdés?

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont jan. 8. 23:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hogy valaki használta-e a kutyusán

# 9/9Időpont jan. 9. 09:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Napok óta viszket a nunim. Mitől? Mit csináljak vele?
Nem használ a canesten kenőcs, mit tegyek?
Genitális szemölcsök vannak a péniszemen, a makkom alján :/ milyen gyógyszert használjak? A canesten kenőcs nem nagyon használt
SOS 16 éves lány vagyok, nagyon fáj a hüvelyem és a környéke, főleg a szeméremajkak, már menni is alig bírok mit tegyek?
Canesten Plus kenőccsel kentem, lehet belőle bajom?
Gríz szerű nagyon apró rózsaszín elváltozások vannak a nemi szervemen. Canesten kenőcs jó rá?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu