Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom szobatisztara...

Hogyan tudom szobatisztara nevelni a kiskutyamat?

Figyelt kérdés

4 honapos kan kutyus.


Egy hetet tudtam csak vele itthon lenni, mert ma be kell mennem dolgozni.. (Kolleganom korhazba kerult) Es valoszinu, hogy a kozel jovoben nem tudok vele itthon maradni. :(

7tol 3 ig vagyok tavol.


2018. jan. 12. 06:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha othn enné egész nap, akkor megoldódna azzal, hogy etetés után,és ha látod készülődni pisilni, gyorsan kivinnéd. gy ajánlatos letenni számára egy t4xtildarbot,amit egyszer lepisilt, egy is kaki is jó rá. és azon fogja elvégezni dolgát, amíg távol vagy. Sétakor mindig dicsérd meg, esetleg jutalmazd egy finom falattal, amikor kakilt.

Arra vigyázz, hogy utólag ne büntesd, mert a kutya a korábbi dologgal úgysem tudja összekapcsolni. Semmiképpen se szgyeítsd meg, különösen azt ne tedd, hogy orrát pisibe, kakiba nyomod,mint némely hülye.

Megéri türelmesek lenni, megfélemlítés nélkül nevelgetni, mert igazi szerető barátod lesz, akivel egyszer csak szavak nélkül is megértitek egymást. Testbeszédéből mindent kiolvasol, ő is tiédből.

2018. jan. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mielőtt elmész otthonról, kiviszed, amint hazaérsz, rögtön kiviszed. Napközben jól takarítható helyen hagyod, mert pár hónapig még be fog csinálni.

Amikor otthon vagy, akkor 2-3 óránként vidd ki.

2018. jan. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És így kb mikorra lesz szobatiszta?
2018. jan. 12. 10:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Megbízhatóan felnőttkorára. 9-10 hónaposan már talán.
2018. jan. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hat igen igy nehezebb ha sokat egyedul van. Mielott elmesz vidd le tenyleg , majd Zard kisebb helyre, es tegy oda pelust .
2018. jan. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet kapni kutyapelenkat. Tényleg megeri, a mi kutyánk kb 10-12 hetesen egy hétig panelban volt, és egyszer sem piszkitott máshova, csak a pelusra! És ha véletlen nem volt kint neki tiszta, akkor nyuszogott és jelezte hogy pisilnie kell. Előtte kerteshazban volt és utána is, sosem neveltuk szobatisztaságra. Szóval tényleg jó dolog az ilyen, próbáld ki, hátha segíteni fog.
2018. jan. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!