Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek hány kg-os lesz...

Szerintetek hány kg-os lesz nagykorában az a keverék kutya, aki 4 és fél hónaposan 8 kiló?

Figyelt kérdés

2018. jan. 13. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Keverékeknél ezt nehéz megmondani kilóra pontosan, de valószínűleg nem egy csivava vagy medve méretű lesz, én közepesre saccolnám.
2018. jan. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nagyjàból tudni hogy mikből àll a kutyus?

Az enyém ha jól emlékszem, 3.5 hónaposan volt 8 kg, most 1 évesen 30 kg. Ő pl valami németjuhàsz-keverék.

Szerintem a tied olyan 25 kg körül lesz. De lehet hogy több.

2018. jan. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz megmondani.

Megnéztem a saját kutyám oltási könyvében, pont ennyi idősen volt mérve (ivartalanítás előtti vizsgálatoknál), ő akkor 9 kg volt. Kan kutya egyébként. Most 24 kg. Marmagasságot nem tudok mondani, de olyan középtermetű.

2018. jan. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem sajnos, sok kutya keveredik benne :) valami németjuhász minimálisan van benne, meg schnauzer :) Köszönöm a válaszokat
2018. jan. 13. 14:37
 5/5 A kérdező kommentje:
végül 16nál megállt :D ki gondolta volna
2018. okt. 29. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!