Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Jutavit Glükozamin+Kondroitin+MSM adható e kutyának?

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy Jutavit Glükozamin+Kondroitin+MSM adható e kutyának?

Keress kérdéseket hasonló témában: kutya

jan. 13. 15:46  Privát üzenet  

A válaszok

Nem vagyok egy nagy állat szakértő, de a kutyák pont azért eszik a porcot mert az tartalmazz azokat az anyagokat amit a porc építéshez használ a szervezetük.

Miért akarsz erre külön gyógyszert adni?

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 13. 15:52 Privát üzenet

Adható, csak nem sokat ér.

Csirkelábbal meg sertésbőrrel többre mész.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 13. 16:50 Privát üzenet
Én most éppen azt adok neki, mert az tűnt a leggazdaságosabb ilyen terméknek a hatóanyag mennyiségét nézve (alapvetően a glükózamin érdekel, de a többi se baj). Működni látszik, mert volt egy-két hét szünet az előző cucc után és a kutya el is kezdett finoman sántikálni, ami aztán kb egy hét alatt el is múlt szépen, amikor elkezdte kapni az újat. Persze egyfős minta nem sokat ér, de mindenesetre én hiszek benne. 6x72 darabot vettem belőle, ez most elég lesz egy ideig :)

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 13. 17:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi az igazság? Porc sérülésre megerősítésre mi kell? glükózamin, kondroitin szulfát, kollagénnel, MSM? Ezek mindegyike fontos? A teblettákból felszívódik, vagy átverés?
Humán glükozamin-kondroitin készítmények adhatók kutyának?
Evés előtt vagy után vegyem be a JutaVit glükozamin-kondroitin-MSM porcerősítő tablettát?
Folyékony multivitamin és folyékony izületvédő keverhető?
Letezik glükozamin+kondroitin keszitmeny ami hasonloan a Dona-hoz, bevizsgalt, ajanlott, illetve megbizhato?
Www. Zoofast.hu/dolfos-arthrofos-vitaminos-keszitmeny-90tab-p-8328. html mi a véleményetek erről? Elég jó áron van. Ebben mennyi tablettára levetitvel a glükozamin meg a...

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!