Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jutavit Glükozamin+Kondroitin+...

Jutavit Glükozamin+Kondroitin+MSM adható e kutyának?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy Jutavit Glükozamin+Kondroitin+MSM adható e kutyának?



2018. jan. 13. 15:46
 1/3 anonim válasza:

Nem vagyok egy nagy állat szakértő, de a kutyák pont azért eszik a porcot mert az tartalmazz azokat az anyagokat amit a porc építéshez használ a szervezetük.

Miért akarsz erre külön gyógyszert adni?

2018. jan. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Adható, csak nem sokat ér.

Csirkelábbal meg sertésbőrrel többre mész.

2018. jan. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én most éppen azt adok neki, mert az tűnt a leggazdaságosabb ilyen terméknek a hatóanyag mennyiségét nézve (alapvetően a glükózamin érdekel, de a többi se baj). Működni látszik, mert volt egy-két hét szünet az előző cucc után és a kutya el is kezdett finoman sántikálni, ami aztán kb egy hét alatt el is múlt szépen, amikor elkezdte kapni az újat. Persze egyfős minta nem sokat ér, de mindenesetre én hiszek benne. 6x72 darabot vettem belőle, ez most elég lesz egy ideig :)
2018. jan. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!