Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Laktató kutyakajára ötletek?

Laktató kutyakajára ötletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék hizlalni a kutyámon olyan 5-6 kilót, jelenleg 50-52 kiló és a kiállítási szezonra szeretném formába hozni.

Mit javasoltok? A drága 12-15 ezer forintos minőségi tápokon kívül mi az ami jó erre a célra, ami laktató, amitől szép izmos lesz a kutya, viszont olcsó is.

Nyers etetés híve vagyok! Szeretném a kutya táplálékát valahogy sokszínűsíteni.



2018. jan. 18. 04:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyersen etetsz akkor más nem jön szóba, csak az adagemelés. Ha most 2%-ot adsz neki, akkor emld meg 2.5-3%-ra. Attól, hogy a kutyád jóllakik olcsó hulladékkal, még nem fog változni a helyzet, mivel kb semmit nem hasznosít belőle.
2018. jan. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Zsírosabbb hús? Kis ch a hús mellé mondjuk rizs formájában?
2018. jan. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is az adagemelést javasolom. Inkább csontos hús, mint húsos csont. :) És persze kissé zsírosabb. A csirke pl. ebből a szempontból jobb, mert zsíros. De a túl sok zsír nem jó, mert a máját tönkre teheti. Az is jó, ha pl. a kajájához keversz egy kis töpörtyűt, bár az (nem értem miért, hiszen zsírból van sütve) aránytalanul drága.


Milyen fajta kutyus egyébként?

2018. jan. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Adj neki táplálóbb, zsírosabb húsokat, mondjuk csontosnak kacsafarhát, húsnak marhanyesi, az általában zsírosabb, mint a sima marhahús. Emellett adhatsz egy-egy kanál kacsahájat is a kajájához. Illetve persze az adag növelését is megpróbálhatod.
2018. jan. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyértelműen látható gyarapodást mutatott a nyers vadhús etetés.Kutyaeledel boltban vettem , persze.Ráadásul sokkal több benne a tápanyag, és sokkal kevésbé büdös,és jobban is kedvelte, mint a baromfit.Ne foglalkozz vele mit mondsnak rá a vadhús ellenzők, nekem babesia fogyása után hozta fel a kutyámat pillanatok alatt ez az etetés. 😉
2018. jan. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!