Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyán lehet szemölcs?

Kutyán lehet szemölcs?

Figyelt kérdés
6 éves kutyusom hasán vette észre a doki, nem tudom mióta lehet ott, elég hosszú a szőre. Nem tűnt fel soha. A doki csak annyit kérdezett, hogy régóta megvan már neki ez a szemölcs?! Meg annyit mondott, hogy sokan kullancsnak hiszik az ilyet, nem piszkaljam. Akkor nem ijedtenm meg, gondoltam ha egy orvos ránéz nem hagyja annyiban, ha gyanusnak tűnik de itthon elgondolkodtam rajta. Hasonló képet a neten nem találok róla. Sima feher, elég nagy, babszem nagyságú és lelogo. A kutyus is fehér es nem feltűnő helyen van ezért nem vettem észre. Nagyon félek, hogy valami rossz dolog. Majd rakerdezek a dokinál is, de addig tudnatok írni valamit ? Létezik ilyen, hogy egy fiatal kutyának szemölcse Legyen? A daganat az inkább bőr alatt nő, pigmentalt, sebes, ugye? A neten ilyen képeket látok. Volt valaki kutyájának már hasonlo?
2018. jan. 21. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
biztos nem a mellbimbója? Bár egy orvos csak nem nézné szemölcsnek.
2018. jan. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Az enyém szedett már össze fehér kullancsot, nyakörv ellenére. És az tuti kullancs volt, kiszervezése volt feje, meg lába...
2018. jan. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

*kiszervezése=kiszedve

ez a fránya telefon mindig önállósítja magát. :/

2018. jan. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez tuti nem kullancs. És nem is a mellbimboja mert nem azon a helyen van.
2018. jan. 21. 22:35
 5/10 A kérdező kommentje:
Most, hogy néztem képeket a papillomahoz egy kicsit hasonlit, lekopogom, hogy a daganatokhoz nem, nem bor alatt van, lógó, nem sebes, fehér mint a bőre, az alakja szabalytalan, de a szemolcsoknek amúgy is az. Azért majd rakerdezek a dokinál.
2018. jan. 21. 22:50
 6/10 anonim ***** válasza:

lehet szemölcs

bizonyos kutyafajtáknál gyakoribb mint másoknál (pl. vizslákon gyakran van)

2018. jan. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az enyémnek is volt 3 a teste különböző részein, leoperáltattuk őket
2018. jan. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Miért kellett leoperaltarni őket? Gond volt velük vagy a sérülés veszélye miatt?

2018. jan. 22. 03:49
 9/10 anonim ***** válasza:

semmi gond nem volt velük, csak féltem hogy belekap, megsebesíti, stb.


külön emiatt nem fektettük volna kés alá, de amúgy is ivartalanították, és gondoltam, ha már úgyis elaltatják, akkor egy füst alatt azokat is inkább leszedetjük gyorsan

2018. jan. 22. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy idősödnek a kutyusok, megjelenhetnek szemölcsök.
2018. jan. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!