Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit Care lazac burgonyás táp...

Brit Care lazac burgonyás táp vagy Royal Canin?

Figyelt kérdés

[link]

vagy


2018. jan. 24. 20:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Acana vagy Happy Dog, nem semmi ajánlás, a két táp összetételben semennyire nem hasonlít egymásra. A kettők között az Acana kiváló termék, de a magas fehérje tartalmat és a hüvelyes zöldségeket nem minden kutya emésztése bírja. A Happy Dog egy időben ár érték arányban elment, de mára túlrázták, és a beltartalom nem egyezik meg az árral, nagyjából árban a Brit Car szintjén mozog de a Brit Car sokkal jobb, legalábbis szerintem.

Mi a BRIT CARE DOG SHOW CHAMPIONra esküszünk. Rizs és hal. A Másik verzió burgonyával van, de a burgonya nálunk mindig laza bélsarat eredményez.

2018. jan. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem egy kalap alá tette a két tápot az orvos , hanem egy dragabb és egy olcsobb közepes táp amik földrész és társai fantázia nevelkel vannak ellátva. De mondta nyugodtam adhatok neki Brit care bárányos rízsest vagy lazacos burgonyás tápot . Real Natura tápcsaládot is ajánlotta. Azt nem tudom hogy a Brit care halas tápoknak van szaguk?
2018. jan. 26. 05:34
 13/16 anonim ***** válasza:
A Brit Care Lamb & rice táppal van tapasztalatom. Közelről eléggé istállószaga van. Távolról nemigen érezni. A Joserának vagy Happy Dognak pl kb semmi szaga sincs hozzá képest
2018. jan. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Azt nem tudom hogy a Brit Care halas tápoknak van szaguk?"


Valamennyi szaga van, érezni lehet benne a halat, és így van egy jellegzetes bukéja. Nem vészes, pedig én utálom a hal szagát, ezt mégis el lehet viselni.

Az a táp amiben nem lehet érezni a halat de halas tápnak van írva, abban nagyon nagyon kevés a tényleges hús tartalom.

A Real Nature nagyon jó termék, és a beltartalomhoz mérve az ára sem vészes. Hidegen sajtolt, úgyhogy ez még dob a minőségen. Mi még nem próbáltuk, de sok kutyás ismerős etet vele.

2018. jan. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Max abból is veszek egy kg kiszerelést ,hogy kiderüljön jó neki ára kicsit húzós a Brit care-hez képest,de ha britet kap akkor veszek mellé 800g prémium konzervet ,ha real naturalt kap akkor nem.
2018. jan. 26. 15:26
 16/16 anonim ***** válasza:

A Royal Canin a kutyakaja McDonalds-a. Drága és hulladék, mégis mindenki ismeri és nagyon sokan szeretik is.


Én Acana Grass Fed Lamb-ot adok a kutyámnak, plusz Brit Monoprotein konzervet. Mondjuk az én kutyám kb mindenre allergiás, a csirkére különösen, a bárány és a hal eddig nem okozott gondot.

2022. jan. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!