Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S A mini yorkim ma...

S. O. S A mini yorkim ma eddig négyszer hányt, és jó sokat ( a kutya összesen másfél kiló ) Levert hangulata van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eddig négyszer hányt, de baromi sokat, és nem tudom hogy mit csináljak vele. Mert felhívtam a "közelben" levő orvosokat, de csak egy kisállat kórház van nyitva, de ott telt ház van.. ://

Mit csináljak? :'(

( gondoltunk arra, hogy megevett valamit, de semmit. Csak Royal Canin tápot eszik, egy falat párizsit vagy gyümölcsöt sem kap, mert az állatorvos azt mondta, hogy elég neki a táp.. )


2010. jún. 6. 11:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hát akkor lehet hogy volt vm selejt kaja a tápban :S
2010. jún. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Keress állatorvost, s addig is, ha hajlandó egyáltalán enni, csakis probiotikus joghurtot és buborékmentes ásványvizet adj neki!
2010. jún. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Hát, a royal caninban nem hiszem.. jó drága, és még a tenyésztő adta. csak azt eszi. Most mondja anya, hogy amikor tegnap jött értem kocsival. ( osztálykirándulásról érkeztem meg) akkor hozta a kutyát is, és ott kimászot a táskából és azt mondja anya, hogy lehet, hogy a földön megevett valamit.. ://

Most alszik, bármi van, írok. hát elvinném, de mondom csak egy van nyitva és ott azt mondták, hogy teivannak.://

jajj. nagyon félek. :'(

2010. jún. 6. 11:44
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp vidd orvoshoz, mert lehet Parvo is! Múlt héten halt meg a párom barátnőjének a Yorkyja, mert Parvos lett, pedig megkapta az összes oltását! Ne várj sokáig, mert napok alatt elviheti!!!
2010. jún. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Most megitattam fecskendőből, jobban van szeritnem, már nem hányt fél vagy 1 órája kb. Az előbb ugatott, és most a kanapén a párnán fekszik.. :)

Szerintem jobban van, de hívjuk majd az orvost.

2010. jún. 6. 12:01
 6/17 A kérdező kommentje:
Azóta háromszor hányt. Kétszer fehéret, és most utoljára sárgát, de habosat. Az orvos azt mondta, hogy lejön csak most a gyerekeire kell vigyázni, de kb 2 órá múlva lent lesz. Mit csináljak addig?? :'(
2010. jún. 6. 13:36
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Amíg az orvos meg nem érkezik, próbáld meg itatni a fecskendővel,mást nagyon nem tehetsz. Viszont ez fontos lehet,mert egy ilyen kicsi kutya könnyen kiszáradhat. Ha nincs beoltva vagy ha még nem alakult ki az immunitása, akkor sajnos tényleg lehet parvovírus. Sajnos az hányással kezdődik. Mindenképpen állatorvos, minél előbb!
2010. jún. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Na, mi baja volt? Remélem jobban van!
2010. jún. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%

Itass vele sok vizet és vidd el dokihoz ha nem javul estére.


(tudom hogy most nem ez a legfontosabb de nem bírom megállni: nem létezik mini yorki!!!)

2010. jún. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mi az,hogy teltház van egy állatkórházban?

Nem biztos,hogy ott kéne hagynod a kutyát,diagnózist és gyógyszert kérnél.

2010. jún. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!