Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az állat útlevelet egyből-hely...

Az állat útlevelet egyből-helyben megkapom az állatorvosnál?

Figyelt kérdés

Kb mennyibe kerül ?

Van chipünk .


2018. jan. 28. 09:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyből megkapod. Árát sajnos nem tudom, mi sok éve csináltattuk.
2018. jan. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha az oltásai rendben vannak, egyből megkapod. Az se mindegy milyen országba viszed a kutyát, van ahol külön szabályok vannak.
2018. jan. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyből megkapod, nekünk 10.000 volt. De mi elég drága dokihoz jártunk, van ahol 5-7000-ért kiállítják.
2018. jan. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én véleményem szerint drága, nálunk 8300 forint volt. Azonnal megkapod.
2018. jan. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Azoktól, akik drágának találják kérdezem: azt nem tartjátok drágának, hogy ha ki kell hívni a mosógép/tv szerelőt, akkor akár 10-15.000Ft-t is elkérhet? És tudjátok, hogy ő azért mennyit tanult? És tudjátok, hogy az állatorvos mennyit tanult?

Na látjátok.

Ne legyetek már ilyen anyagiasak, lehet, hogy neked csak egy darab papír, de ő azért, hogy azt kiadhassa min. 5,5évet tanult egyetemen (nem, nem ezt tanulta ennyi idő alatt).

Nem vagyok állatorvos, mielőtt valaki azt gondolná.

2018. jan. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A többi szolgáltatáshoz képest szerintem igenis drága. Ő tanult érte 5 évet, ez egy műtétnél nyilván fontos, de ez egy papír amit pár helyen ki kell tölteni. Nem egy nagy kunszt. De amúgysem az állatorvos határozza meg az árát szerintem. A kutyáimra havi 30 ezer megy el, kaja és a nagyobbik állandó gyógyszerei, volt már 160 ezres űtét je is karácsony előtt. Egyikre se mondom hogy drága. De egy füzetke 10 ezerért igenis drága.
2018. jan. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*műtétje
2018. jan. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Kedves 5-ös!


Tanulj es informalodj a vilagrol mielott ilyen butasagokat irsz. Fizetest nem a korabbi tanulmanyok mennyisege utana adnak.

2020. dec. 26. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

A "Kedves 5-ös!" vagyok!

Köszönöm szépen, jelenleg is tanulással töltöm a mindennapjaimat. :)

Ha az, aki sokat tett, időt és energiát nem sajnálva képezte magát nem érdemel korrekt fizetést, akkor ki? Igen tudom, hogy a nagyvilágban legtöbbször nem ez a megszokott, de ez nem azt jelenti, hogy ez is a normális.

Egy állatútlevél kiállítása nem egy egyperces mutatvány. Fel kell venni az adatokat, be kell vinni a rendszerbe, jobb helyeket még meg is vizsgálják az állatot ilyenkor. Nem a papírt fizeted ki ilyenkor, hanem az idejét. Az időt amit rászánt a tanulásra, VALAMINT azt az időt, amit te ott töltesz. Ez idő alatt ő például beolthatna két másik kutyát, ami után több bevétele van, mint egy állatútlevél kiadás után.

Ezt kalkuláld bele, mielőtt butaságokat írsz. :)

2021. jan. 8. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Látom nem értetted, sebaj majd ha felnősz megtudod hogyan működik a világ.
2021. jan. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!