Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 30 ezerért el tudunk adni egy...

30 ezerért el tudunk adni egy 9 hetes kan francia bulldogot?

Figyelt kérdés
Egészséges a kutya, csak azért adnánk el mert nem bírunk vele, nem tudjuk megnevelni.

2018. jan. 26. 07:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Ha már ilyen felelőtlenek vagytok, akkor ne akarjatok még nyerészkedni is a kutyán... Max az oltások árat kérhetitek el, már ha vannak neki, gondolom törzskönyv nélküli szaporítós kutya. Mégis mióta van nálatok, hogy 9 hetes korára már eldöntöttétek hogy nem kell? Luxus lett volna utánanézni, hogy mivel jár egy kölyökkutya? Ez nem egy tárgy, hogy ja mégse kell, de azért jó pénzért eladom... Undorító.
2018. jan. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

1 hét alatt nem bírtok vele?

Ha gyerek lesz a családban, az is el lesz adva 1 évesen mert nem bír vele a család???

Minek lett kutyátok, ha ennyire nem értetek hozzá?


És ha már nektek nem megy a kutyatartás, akkor miért nyerészkedtek egy élőlényen?

Akkor ajándékozzátok el!!!

2018. jan. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Légyszi ne vegyetek magatokhoz élőlényt ezek után! Mit vártatok? Hogy 1 hét alatt Rex felügyelőt neveltek belőle?
2018. jan. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
26%
1 hét siman 8 hetesen szokták elvinni
2018. jan. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Nem nagyon értem, hogy mit jelent az, hogy nem bírtok egy 9 hetes kutyával... mióta van nálatok, hogy már nem bírjátok?

Mindegy.

Szerintem se akarjatok érte pénzt. Vegyétek fel a kapcsolatot a fajtamentőkkel. Egy ekkora kutyusnak még van esélye arra, hogy találjanak neki gazdit.

Ha már nem gondoltátok végig a kutyavállalást, nehogy odaadjátok olyannak, aki majd szaporítani akar és rossz sorsa lesz.

Legalább még annyit tegytek érte, hogy jó gazdit kerestek neki, nem pedig odaadjátok akárkinek. A kutya és a saját lelkiismeretetek miatt.

2018. jan. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én elajándékoznám. Ha tényleg 8 hetesen hoztátok el, szerintem 2 hét alatt nem lehet megnevelni egy KÖLYÖK kutyát.

Nemsokára tavasz, el lehet menni kutyaiskolába. Esetleg visszavinni akitől hoztad. Kérlek több kutyát ne vegyél magadhoz.

2018. jan. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolso vagxok: 1 hetet akartam irni
2018. jan. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem való mindenkinek kutya, ezen lépjünk túl, remélhetőleg soha többet nem fogadtok magatokhoz kutyát, vagy akár más állatot.

Én biztosan nem kérnék érte pénzt, annyi feltételem lenne,hogy jó helyre kerüljön, ivartalanítsák, oltassák, ne akarjanak belőle "tenyész" állatot csinálni,hanem családtag legyen.

Úgyhogy én nem is írnék árat, hanem először elbeszélgetnék a gazdával és utána mondanám el, ha normális, hogy ingyen is elviheti a feltételeimmel.


Btw a kutyaovi, kutyasuli szerinted minek van?:/ Nem mindenki ért hozzájuk, de lenne lehetőség megtanulni hogyan kell nevelni és bánni vele.

De hagyjuk is, ha egy pár hét után megszabadulnátok tőle,akkor kár a gőzért.

Legközelebb azért gondoljatok bele,hogy 10-15 év felelősséget jelent egy ilyen állat. Neki is vannak érzései, nem egy tárgyról beszélünk.

2018. jan. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre válaszolva: igen, el.

Gondolom nem 8 hetesen hoztátok el, mert 1 hét alatt nem lehet ilyet állítani, de még 1 hónap után sem! Egy kölyökkutyához rengeteg türelem kell, én kutyusom most lesz 5 hónapos, de mindennap kell vele foglalkozni, tanítani, hogy fejlődjön, tanuljon. Véleményem szerint is inkább ajándékozzátok el, és több kölyköt ne vegyetek magatokhoz.

2018. jan. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%

Nem, nem adhatod el.

[link]

HA meg is tennéd, chippel lehet csak, és adózva utána...

Ezt a részét kihagynád ugye? Csak a lóvé meglegyen, a többi le van tojva.

Szánalmas, és undorító vagy.

2018. jan. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!