Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyának a...

Mi baja lehet a kutyának a toklásztól ha a fülébe megy vagy lenyeli?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy a hosszú fülü kutyáknak belemegy a fülébe és utána egyre mélyebbre fúródik.És ha lenyeli attól lesz baja?Az én kutyám mániája hogy sétálunk és bekapkodja a toklászokat, mert játéknak veszi.Nem tudom minden percben azt figyelni hogy ne kapja be ha elengedve játszik.Amikor kisebb darabokat találtam az ínyébe és kiszedtem mindig elkezd vérezni.
2010. jún. 6. 15:33
 1/1 anonim ***** válasza:

A fülbe, orrba ,testrészekbe bekerülő toklász egyre beljebb tolja magát és komoly gyulladásokat tud okozni.

Valahogy a bekapdosást meg kellene akadályoznod, mert olyan is lehet, hogy a mandulájába, nyelőcsövébe áll bele a toklász. Akkor pedig akár fulladás is lehet a vége.

2010. jún. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!