Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megéri egy keverék csivavakuty...

Megéri egy keverék csivavakutyust örökbefogadni?

Figyelt kérdés

keverék a kutyus

Bár némi köze van a csivavához a drágám inkább keverék kinézetű.

Vasánap megyek megnézni!


Kicsit olyan mintha németjuhász és csivava keverék lenne!

Mivel albérletbe lakunk így nem igazán lenne jó ha megtudná a tulaj stb.

De én nagyon kutyamániás vagyok kiskorom óta nagyon szeretném!

Imádom őket tesóm kutyáját is ugymond én neveletem fel!


2018. febr. 2. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs benne az albérleti szerződésbe, hogy lehet állatot vinni, akkor ne vidd oda, mert kiraknak mindkettőtöket. Ilyet tilos eltitkolni a tulaj előtt.
2018. febr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megérné, de nem a te helyzetedben. Ismerősöm a múlt hónapban rakták ki az albérletéből azonnali hatállyal a macskájával és a cuccaival együtt, mikor a tulaj megtudta, hogy van állat.
2018. febr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Előszőr is kérdezd megy, hogy vihetsz-e állatot, mert ha nem, megérdemled hogy kirakjon a tulaj. Ha viheted, olyan nincs hogy megéri-e. Vagy boldogok lesztek, vagy nem, hogy érted hogy megéri-e? Nincs kifejezett értéke, szamodra majd lesz.


Ha pedig nem vihetsz, legyél önkéntes egy menhelyen, de ezt az eltitkolom a tulaj elől" című dedót felejtsd el. Már csak azért is, mert sok menhely, a tulaj írásos emgedélye kell az örökbefogadáshoz.

2018. febr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Te tudod mennyit jár a tulaj a bérleménybe, illetve feldobnak-e a szomszédok. Mérlegelj örökbe fogadás előtt, sajnos nem sok tulaj díjazza az állatokat a lakásába.
2018. febr. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sajnos igazatok van :(

Nagyon rossz hogy egy kiskutya sok főbérlőnek szívsokkot okoz vagy :(

Mintha legalább a falakat bontanák le a kis drágák :(

Nagyon szeretnék kutyát de szerződésben abszólut nincs ilyen kifejtve!Egy nyuszim és egy tengerimalacom van igaz ők ketrecben!De én állatmániás vagyok!Nekem ők az ugymond örömforrásaim mikor hazajövök a párom mellett!Imádom őket!

2018. febr. 2. 23:02
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnis ez a helyzet. Ha ennyire állatszerető vagy, mondom, önkéntreskedj, szerezz örömöt gazdátlan állatoknak is! :)
2018. febr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
kérdezd meg a tulajt hogy lehet-e kutya. amúgy lehet meglep, de előfordul, hogy a kutya kárt tesz a lakásban
2018. febr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem engedik a kutyát az albérletben, akkor ne kockáztass. Ha ennyire állatbarát vagy menj egy közeli menhelyre önkénteskedni, minden segítőnek nagyon örülnek.

Vagy családi házat kell bérelni, ott szerintem lebeszélhető az állattartás.

2018. febr. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!