Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire biztos, hogy első...

Mennyire biztos, hogy első aktusbol kiskutyák lesznek?

Figyelt kérdés
Valahogy bemaszott hozzánk egy kankutya, mire kinéztem már össze voltak ragadva. Ez az első hogy a kutyám kannal volt. 4 éves. Mennyi az esélye hogy kiskutyák lesznek? Tudom hogy elítéltek meg minden de legyszi a kérdésre válaszoljatok. Köszi
2018. febr. 6. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Elég biztos, hogy lesznek. Én az ivartalanítást ajánlom.
2018. febr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagy a valószínűsége. De ha még most elviszitek ivartalanítani, akkor nem lesz gond.
2018. febr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
lesznek, mert a lánykutyák csak akkor veszik fel a kant,amikor termékenyek.
2018. febr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Hozzánk a szuka mászott át, és mire észrevette a gazdája, már össze voltak ragadva. 7 kölyök lett az eredménye, 1 éves volt a szuka kutya.

Ezután én ivartalaníttattam.

2018. febr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%

Majdhogynem biztos.

Az is jó ötlet, hogy mpst viszed el ivartalanízani, sőt vemhesem is lehet.

Tudsz mit kezdeni (nem eltenni láb alól) a kölykökkel?? 5-10-re lehet számítani egészséges állatnál, fajtát}lól függően.

Szóval jobb megelőzni a bajt és elvinni most!! 15.000 Ft körül lesz, mpst vannak akciók is. De tudom agyonverni a kölyköket ingyen, de te nem ilyen vagy!

2018. febr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Agyonverni??? Na jó erre inkább nem reagálok.


Akkor holnap felhívom a dokit köszönöm.

2018. febr. 6. 16:26
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szinte biztos.

Ivartalanítás kb. a vemhesség felénél ajánlott, beszéld meg a dokival az időpontot.

2018. febr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!