Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki be tudná linkelni? SOS

Valaki be tudná linkelni? SOS

Figyelt kérdés

Sehol sem találom neten, de lehet én vagyok a béna.

Az érdekelne, hogy mi vonatkozik a kutyatenyésztésre, lakóparkon belül. A történet hosszú, csak annyit láttam, hogy valami harmadik cikkelynek a része volt.



2018. febr. 8. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez hasznos. Külön lakóparkra vonatkozó törvény vagy kormányrendelet biztos hogy nincs.

[link]

2018. febr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az érdekes, mert hasonlót nyomtak az orrom alá az előbb. De köszönöm!!
2018. febr. 8. 16:34
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekes? Semmilyen külön házirend vagy akár önkormányzati rendelet nem írhatja felül ezt a törvényt.
2018. febr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy konkrétan nem láttam mit dugtak az orrom elé. Ezért bármi más is lehetett az.
2018. febr. 8. 16:46
 5/11 anonim ***** válasza:
De ugye nem írtál alá semmit úgy, hogy nem olvastad el?
2018. febr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De te tenyésztesz vagy melletted akarnak tenyészteni amit te nem szeretnél? :D
2018. febr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem írtam alá semmit. Szerintem az természetes, hogy nem írok alá semmit sem elolvasás nélkül. Eddig volt két almom, természetesen törzskönyves, szűrt, tenyészszemlés, szülöktől. Minden kicsi törzskönnyvel, szerződéssel útlevéllel stb-vel lett eladva. Egyszóval minden be volt tartva, sose volt semmivel se gond. Ez a két alom is 4 év termése... Csak most költöztek ide, és a többi sztem érthető. Valótlan dolgokkal vádoltak
2018. febr. 8. 17:33
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem teljesen értem, hogy mi állhat a háttérben, de egy biztos, ennek a rendeletnek a lobogtatásával semmit nem tudnak tenni, ha minden rendben van nálad.
2018. febr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igazából lényegtelen is, gyakorlatilag a bolhából elefánt ügyet csinál. Nem első eset (más téren is...), csak idegesít, mert én minden tőlem telhetőt megteszek, hogy mindenkinek a legjobb legyen. Bezzeg azzal már nem tud mit kezdeni, hogy 3 hobbiból tartott kutya folyamat ugat, itt csak a "tenyésztél céljából" tartott ebekre volt lehetőse ilyet mondani.
2018. febr. 8. 18:36
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
keresd meg Dr. Pozsonyi Anikot, épp nemrégiben volt ilyenről szó az egyik face-s csoportban. Valamilyen formában azt is védi a jog, aki már előbb ott lakott, és folytatott egy bizonyos tevékenységet.
2018. febr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!