Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4-5-6-7-8 éve láttam rtl-en...

Virtual freddy kérdése:

4-5-6-7-8 éve láttam rtl-en vagy tv2-n egy hirt egy házaspár arra ébredt hogy nyüszít kutyájuk, és csak maradványokat találtak az udvaron. Nem tudni mi ölte meg, de érdekelne ez ahír. Valaki meg tudná keresni, és linkelni ide?

Figyelt kérdés
valami határközeli településen volt az eset, kiváncsi lennék hogy mi ölte meg a kutyákat mert kettő volt az egyik 80kilós, és vérnyomok meg pár testrész volt ott, az öregember, mondta hogy halotta ahogy morog az állat, és harcol a két kutyájával, de nem mert kimenni.majd reggel már csak a maradványokat látta, de elmondása szerint el sem tudja képzelni, hogy az országban van olyan állat ami azt a hatalma s kutyát megölte volna, ráadásul nem is 1 kutya volt hanem 2, tehát egyszerre kettővel harcolt.
2011. aug. 9. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Medve volt, nem? Biztos, hogy ilyen régen hallozzad?
2011. aug. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
404 volt.
2011. aug. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tehát 4 avagy 2x annyi éve láttad, az rtl-en avagy a tv2-n? Hm ez egy kicsit tág, nem?
2011. aug. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mostanság is volt egy hasonló..az medve volt!
2011. aug. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

jézusom! medve? magyarországon? csak az én kis goldimra rá ne támadjon! az erdő mellett lakunk! áááááááááááá...

bocsi, az offért.

2011. aug. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a hír felvidékről szólt, ott vannak, sőt Erdélybe is..
2011. aug. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért féltek egy medvécskétől, én elterveztem, ha elém áll két lábra, felpofozom, majd elroppantom a nyakcsigolyályát egy jól irányzott könyökössel
2011. aug. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2011. aug. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez nem az a chupa kabra dolog volt vagy az más?Bocsi:)
2011. aug. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

csupakabra délamerika, közép és észak amerikai "mendemonda"

Egyébként nem emlékszem csak arra amit leírtam:)

2011. aug. 11. 01:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!