Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy havanesse kiskutya meddig...

Egy havanesse kiskutya meddig lehet kint most télen?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy Havanesse kiskutyánk a kicsi fajta, kb. 2-3 hónapos.

Jelenleg 2 fok van kint az udvaron.

Hány órán keresztül lehet kint egyszerre? Benti kutya. Rajta kívül van még 2 másik benti kutyánk de ők 10-15kg-osak, és azokkal van kint egyszerre. A Havanesse szerintem max 2kg körül lehet. Tényleg ilyen bokámig alig ér méretű kutya.


Eddig nem engedtük ki, mert hidegebb volt, de most már kb- másfél órája kint lehet, ha minden igaz, de bejönni nem akar. Illetve, ha a nagyobbak bejönnek, jön ő is, de ha mennek megy ő is. :D

Félek, hogy felfog fázni, vagy valami, de eléggé élvezi a kint létet.



2018. febr. 9. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Vegyél rá kicsi rucit. Nem vagyok híve a kutyák bolonddá tételének a cicomázásnak, de nekem bolognesem van, és van egy meleg kis rucija, ha sétálunk egyet a 0 vagy mínusz fokokban. Én nem hagynám kint sokáig. Ja és mi vágjuk a szőrét olyan maci szerű, mert ha hosszúra hagynánk kezelhetetlen, nagyon sokat kéne fésülni :-)
2018. febr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bolo-mixem van . Mikor kicsi volt adtam rá ruhát egyedül a hóba mikor belelépett visított nem tudta még miaz :D de ö is nagyon szeret kint lenni . Nem kell agyon cicomázni . Nálunk van neki egy pulover meg egy kabát és mindig időhöz nézve öltöztetem kintre biztos ami biztos alapon :)
2018. febr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát az enyém ahogy néztem, a hóban sárban ugrál. :D

Az előbb azért behoztam, biztos ami biztos alapon egyelőre. :P

2018. febr. 9. 10:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Amíg mozog kint, nem lesz semmi baja, annyira nincs hideg. Ha fázik, akkor reszket, remeg, ilyenkor vidd be.
2018. febr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!