Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy Husky kölyök kutyus mit...

Egy Husky kölyök kutyus mit igényel? Étel, terület stb téren.

Figyelt kérdés
2018. febr. 12. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok mozgást és törődést!
2018. febr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azzal nincs semmi gond. Imádom a kutyákat férfi létemre. De étel szempotnjából? Mert én úgy hallottam, hogy elég válogatós.
2018. febr. 12. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ha ennyire nem értesz a kutyákhoz, akkor nem hiszem, hogy pont husky kellene neked. Nem fogod bírni a nevelését, szocializációját.
2018. febr. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Napi 10km futást :D
2018. febr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ajánlok egy jobb minőségű tápot, de fokozatosan kell rászoktatni. Enyém nem bírta azt a fajtát, amit először gondoltam neki, ment tőle a hasa, így diétáztatni kellett 1 hétig (csirkemell, rizs, répa-zöldség, napi 4 részre osztva). Fontos, hogy méretének és életkorának megfelelő tápot válassz. Én már szoktam a táp mellé főzni neki húst vacsorára (csirkemell, csirkecomb, farhát - mikor mit), májjal, zöldségekkel és rizzsel. Csöves csontot ne adj neki! Pld. ami a csirkecombban is van.

Nem feltétlen kell neki nagy mozgástér, én panelban nem tartanám, bár úgy is neked kell lemozgatni. Kellenek a nagy séták, futások. Amennyiben kertben tartod nyilván nem kell napi 3x2 órás futás (bár elviselné), de egy hosszabb legyen, illetve kertben még lehet játszani, labdázni. Fontos még, hogy szellemileg is legyen fárasztva, tanítsd, már egészen 8 hetes korától lehet (enyém 9 hetesen ismerte a pacsit, ül vezényszavakat).

2018. febr. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző voltam: állatorvos elmondása alapján az én kutyám nem bírja a magas minőségű tápot. Ilyen is van. Sokan a legdrágább, legmagasabb minőséget ajánlgatják, de ezt ki kell tapasztalni, mi a jó a te kutyádnak. Ezért kell pluszban főznöm, figyelembe véve, hogy minden tápanyag bekerüljön (néha kap mellé főtt tojást, néha halat stb.)
2018. febr. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!