Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudom megállapítani...

Hogy tudom megállapítani pontosan hogy tüzel a kutyám? Bővebben lennt!

Figyelt kérdés
Amikor váladékozik a szuka kutya nemiszerve az már tüzelés? Vagy csak amikor vér jön a nemiszervéből? Csak azért kérdezem mert kb 3 nappal ezelőtt már váladékozott a nemiszerve,és megvolt neki duzzadva,vér nem jött belőle. Ma már csepegett a vér belőle. Tehát 3 nappal ezelőtt is tüzelt már a kutya vagy csak mától tüzel? Félek hogy a kóbor kutyák átugorják a kerítést és megis van a baj,és most kénytelen vagyok elzárni mert félek hogy megfogan. És még egy kérdés: Hanyadik naptól fogan meg egy szuka kutya? A válaszokat előre is köszönöm! A tüzelése után természetesen ivartalanítani szeretnénk.
2010. jún. 7. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha vér jön a kutyád nemiszervéből csak az nevezhető tüzelésnek. Tüzelés 1. napjától számolj 7 napot és utána már megfoganhat a kutya. 7nap-14napig megfoganhat a kutya,2 hétig zárd el nehogy megtörténjen a baleset.
2010. jún. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,a tüzelés előtt kellett volna ivartalanítanod,de sebaj,még ivartalaníthatod. Sok sikert.
2010. jún. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%

Nagyon fogy a szén.


(Előbb megduzzad neki és csak utána kezd vérezni szegény jószág)

2010. jún. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Akiteki ***** válasza:

Először megduzzad, másnap már vérzik is. Akkor igazán veszélyes, mikor már nem vérzik, de még duzzadt.

Hogy hányadik naptól az teljesen változó, lehet az 5. napos is felvevőképes, de láttam már fedezést a 23. napon is.

Legbiztosabb megoldás, ha az első naptól vigyázol rá.

Ha mégis baleset történne, vemhesen is ivartalanítják, nincs vele gond.

2010. jún. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az utolsónak köszönöm a válaszát.
2010. jún. 8. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!