Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek pit bullja vagy amstaff...

Akinek pit bullja vagy amstaffja van leírna nekem milyen volt kiskorában a kutyus?

Figyelt kérdés

Milyen rosszasagokat csinalt?

Vagy nyugodt volt?

Szofogadatlan?

Minden erdekel!!


2018. febr. 18. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Rágós, pörgős, ugrálós, rosszcsont. :)

Most 2 és fél éves, de azért még mindig tud alakítani.

Ez a fajta jellemzően nem nyugodt, kölyökkorban meg általában minden fajta kutya rág, "rosszalkodik".

Kölyökkutya természetes, hogy "szófogadatlan", hiszen meg fogalma sincsen, mit várnak el tőle. A gazdinak kell mindent megtanítani neki, ami szerintünk emberek szerint helyes, vagy inkább elvárt viselkedés a kutyától.

Plusz ennél a fajtánál kiemelten fontos a korai szocializáció más kutyákkal, állatokkal, mert ivarérett korában más kutyákkal agresszióra hajlamos lehet.

2018. febr. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem kettő van, egy 7 éves szuka és egy 5 éves herélt.

A szuka kicsinek sem tett tönkre semmit, furcsán nyugodt kölyök volt, most is az. Nem rágott, nem harapdált, nem tombolt, egyszerűen várta hogy mikor jövök haza. :) Mindenkinek ilyen kiskutyát kívánok.

Na de a másik... Gondoltam, ez is ilyen lesz. Sajnos az embernek nem lehet kétszer is mázlija. :D

A kan a lakásban lévő összes tárgyat megnyirbálta, ami mozdítható volt. Ha véletlenül elölhagytam egy papírlapot, szétkapta. A könyveimet megette, kihúzkodta a polcról, köztük az ő akkori súlyával megegyező enciklopédiát is. A téli kabátomat lerántotta a fogasról, belepisilt a kapucnijába és szétrágta a fél kabátot. A telefontöltőket megtalálta és darabjaira cincálta, porrá darálta a falak sarkát, kirágta a gombokat a távirányítóból.

Akkoriban itthon tudtam dolgozni, ezeket akkor csinálta, ha vécére vagy fürdeni mentem, esetleg leugrottam bevásárolni. :D

Iszonyat egy ördögfióka volt, a lakás romokban ő meg ült a káosz közepén a 4 kilójával és örült magának. :D

Ezt 6 hónapos koráig kellett elviselni. Utána megszűntek a marhaságai.

2018. febr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1 szuka pit bullom van, kölyökként is egy szuper, kedves kutya volt és most 10 évesen is az. Nagyon könnyen tanult, pár perc alatt bármit, kárt még soha nem csinált itthon, nyugodt volt kicsinek is. Nem voltam a fajta szerelmese, véletlen találtunk egymásra. Kicsit féltem is, hogy mi lesz és el sem hiszem még a mai napig sem, hogy egy kutya lehet ennyire tökéletes társ, mint ő.
2018. febr. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!