Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki hordja magával plázába,...

Aki hordja magával plázába, szoliba, kávézóba, kajálni az ölebét meg kérdeztétek mielött bevitétek hogy mit szólnak?

Figyelt kérdés

Egyre több insta posztban látom hogy beviszik a pláza csajok a kutyáikat a szoliba a fülkébe, nem féltek hogy alul kibújik?

Meg viszik kávézóba, kajálni nem csak szabadtéren ha nem beülnek vele.

Sőt az egyik csaj akit követek a moziba is bevitte a kutyáját.

Mind nagyon pici többnyire extra mini csivava meg yorki.

Kiváncsi vagyok hogy ez hogy megy oda jartok ismernek titeket és megkérdezitek?


2018. febr. 25. 18:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Néhány kiskutyás nagyon elvetemült. Néhány (tök más) ember is. Ez van
2018. febr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én németországban élek, sokszor láttam plázába/boltba kutyát (mindenfélét, nem csak a kis ölebeket) de arról soha nem hallotam hogy moziba is bevitték volna.
2018. febr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szoliba meg moziba nem vinném, de a többi említett helyre már vittem. Kávézóba hogy ha nincs kiirva akkor megkérdezem.
2018. febr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szoliba, moziba soha nem vinném, de kávézóban voltunk, illetve nyáron jött velem mindig fröccsteraszra meg ilyen helyekre. Nagytestű, 30 kg. Természetesen mindig pórázon van ilyenkor, és jó előre tájékozódom hogy kutyabarát-e a hely, így nem ér meglepetés.
2018. febr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
egyik helyre sem vinném, mert nem odavaló, és nem is tetszik, ha abba az üzletbe behoznak kutyát, ahol éppen vagyok. Kiv: segitő kutya
2018. febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már ilyet, de sose vinném. Maximum kávézóba, ha nagy meleg/hideg van és megállunk inni.
2018. febr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Németországban és Nyugat Eu-ban kicsit mások a szabályok, és más a kúltura. Itthon elvileg ne szabad sok helyre bevinni kutyát (tilos) jogszabályilag.
2018. febr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Én Magyarországon élek, képzett pitem van, még a patikába és a fodrászhoz is velem jön vagy olyan helyekre, ahol törzsvendég vagyok. Lehet, hogy csak velünk vagy velem kivételeznek.

Moziba nem egészséges vinni a kutyát, csodálom, hogy nem szakad be a dobhártyája.

Extra mini fajták pedig NEM léteznek. Amikor mini meg extra mini néven futnak, azok nem fajtatiszta kutyák, hanem szaporítótól vett, nem fajtatiszta kutyák.

Az enyém pórázon közlekedik, nem pedig táskába és egyéb cuccokba. Nem tudom, hogy mennyi lehet a kommunikáció, kölcsönös bizalom táskán keresztül kutya és gazda között, a kutyának pedig a külső ingerek mennyire hatnak rá pozitívan, esetleg negatívan.

2018. febr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nincs olyan fajta de egy 1 kilos kutya barhogy nezem extra mini én így értettem.
2018. febr. 25. 21:40
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
Úgy bánnak ezekkel a kutyákkal, mint valami kiegészítőkkel. Kíváncsi vagyok otthon mennyire foglalkozik vele úgy, ahogyan kéne egy kutyával. Kell nekik is a séta, tanítás, játék, Kutyául kell velük bánni, nem kistáskaként.
2018. febr. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!