Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet elkezdeni trükkök...

Hogyan lehet elkezdeni trükkökre tanítani, nevére hallgatni tanítani egy kutyát?

Figyelt kérdés
Lassan 4 hónapos, huskykeverék. Szobatiszta lett valahogy, de semmi másra eddig még nem sikerült megtanítani. Elég makacs, duzzogni nagyon tud- például ha nem kap nutellás kenyeret-. Egyébként simogatni sem lehet, különben harapni próbál. Erről le lehet valahogy szoktatni?
2018. febr. 26. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Tanítsd, vidd kutyaoviba utána iskolába!

Nuttelát meg ne adj neki neki ha még sokáig szeretnéd a köreidbe tudni. Kakaó, cukor, kenyér méreg a kutyának.

2018. febr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2018. febr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell se husky, se husky keverék kezdő, hozzá nem értő embernek! Vidd kutyaiskolába még most, mert ha ennyit sem vagy képes neki megtanítani, ha még ennyire sem tudod nevelni, akkor később rengeteg komoly és veszélyes viselkedési problémája lesz!
2018. febr. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindenfelekeppen kutyaiskola...

Amigy ebben a korban kezdenek el mindent harapdalni.. az en kutyam amikor ennyi idos volt mindent szetragott a kertben, nem maradt semmi mozdithato amit ne ragott volna meg, ha meg kint voltam vele jatszani csak az en kezem kellett, hiaaba adtam neki jatekot a szajaba hat akkor is a kezem...

nevere meg szerintem majd megtanulja magatol de pl lehet ugis h ul meletted es mondod neki h XY es ha radnez mehet a jutalomfalat..

Ül parancs: egyszeruen a jutalomfalatot a feje felé emeled es ugye a kutyusuk nem tudnak nagy hajlasszogben fel nezni csak ha letakjak a fenekuket es ha lerakta akkor nagyon megdicsered es odaadod a jutalomfalatot...

Fekszik: mondod neki ul es atlosan lehuzod a jutalomfalatot eloszor le majd elore huzod es koveti az arcaval es ha lefekudt megdicsered es odaadod a jutalomfalatot.

Helyedre parancs: a fekvohelye ele allsz es mutatod neki az ujjaddL es ha ramegy akkor megdicsered es jutalomfalat neki.

Gondolom mostanaban mar viheted setalni, figyelj ra h ne huzzon ha kell rantsd vissza, mert amikor nagyobb lesz es eros akkor mar nemtudod vissza fogni ez tapasztalat

Falkavezeres parancs

Mindig tegyel ugy mintha ennel a taljabol es csak azutan add neki oda ha azt mondtad h mehetsz csak akkor indulhat el.

Bocsi a helyesirasert

2018. febr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is egy husky-t vettem most 5 hónapos.Kicsit harapós volt,de mindig ott hagytam játék közben ha harapott vagy morgott.Így megtanúlta hogy nem szabad
2018. júl. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!